wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

SP4 w mityngu lekkoatletycznym

SP4 w mityngu lekkoatletycznym
 

18 października rozegrano na stadionie przy Liceum Ogólnokształcącym w Turku Jesienny Miting Lekkoatletyczny dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów.

Głównymi organizatorami zawodów byli: Ludowy Klub Sportowy „Maraton” Turek, Gmina Miejska Turek, Starostwo Powiatowe w Turku oraz I Liceum Ogólnokształcące w Turku.

reklama

Liczna reprezentacja naszej szkoły, w tym uczniów z klas sportowych ambitnie walczyła zarówno w konkurencjach biegowych jak i rzutowych, zdobywając łącznie 29 medali (10 złotych, 10 srebrnych, 9 brązowych). Zdobywane medale, osiągnięcia sportowe motywują naszych uczniów do dalszej pracy na lekcjach wychowania fizycznego i treningach sportowych, przynoszą satysfakcję i spełniają marzenia o młodych sportowców.

Sukcesem dla nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku jest zmotywowanie 50 uczniów do udziału w zawodach.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

Pięć medali dla UKS Skoczek Władysławów na...

23 wrz.
Medale dla UKS Sprinter Słodków na...

Medale dla UKS Sprinter Słodków na Mistrzostwach...

23 wrz.

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama