środa 12 grudnia 2018

Ady, Aleksandra, Dagmary

reklama

Fornalczyk na podium w Mistrzostwach Polski Złotoryja 2016

Fornalczyk na podium w Mistrzostwach Polski Złotoryja 2016 - Foto: archiwum prywatne nadesłane przez Konrad Fornalczyk
Foto: archiwum prywatne nadesłane przez Konrad Fornalczyk 

W sobotę 5 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w formule RAW Federacji WRP – Złotoryja 2016. Konrad Fornalczyk z Turku, od momentu swojego debiutu, każdego roku uczestniczył w tych zawodach i mimo towarzyszącej mu kontuzji, nie wyobrażał sobie, żeby nie spróbować swych sił po raz kolejny. Chętnie podjął kolejne wyzwanie i zdobył dwa zasłużone miejsca na podium.

Konrad, nie bacząc na kontuzję, przez ostatnie dwa tygodnie w pocie czoła pracował nad swoją formą. Na szczęście jego starania przyniosły zamierzony efekt i w swojej kategorii wagowej zajął trzecie miejsce. Oprócz tego zdobył też drugie miejsce w seniorach.

reklama

Za pomoc w przygotowaniach do zawodów dziękuje firmom: Activlab, Semar Sebastian Jesionowski, Monster Power i www.dywaniki.net.

go

Podobne artykuły

Karate: Mistrzostwa w Zduńskiej Woli

Karate: Mistrzostwa w Zduńskiej Woli

21 list.
Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

Tym razem wycisnął 320 kg! Konrad Fornalczyk z...

20 list.
Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

Konrad Fornalczyk z nowym życiowym rekordem....

6 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama