niedziela 22 lipca 2018

Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

reklama

Fornalczyk na podium w Mistrzostwach Polski Złotoryja 2016

Fornalczyk na podium w Mistrzostwach Polski Złotoryja 2016 - Foto: archiwum prywatne nadesłane przez Konrad Fornalczyk
Foto: archiwum prywatne nadesłane przez Konrad Fornalczyk 

W sobotę 5 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc w formule RAW Federacji WRP – Złotoryja 2016. Konrad Fornalczyk z Turku, od momentu swojego debiutu, każdego roku uczestniczył w tych zawodach i mimo towarzyszącej mu kontuzji, nie wyobrażał sobie, żeby nie spróbować swych sił po raz kolejny. Chętnie podjął kolejne wyzwanie i zdobył dwa zasłużone miejsca na podium.

Konrad, nie bacząc na kontuzję, przez ostatnie dwa tygodnie w pocie czoła pracował nad swoją formą. Na szczęście jego starania przyniosły zamierzony efekt i w swojej kategorii wagowej zajął trzecie miejsce. Oprócz tego zdobył też drugie miejsce w seniorach.

reklama

Za pomoc w przygotowaniach do zawodów dziękuje firmom: Activlab, Semar Sebastian Jesionowski, Monster Power i www.dywaniki.net.

go

Podobne artykuły

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął...

Turkowski Tytan w formie. Fornalczyk wycisnął 240 kg...

30 maj.
Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

Zobacz jak turkowski Tytan wycisnął 240 kg

18 maj.
Awans siatkarek UKS

Awans siatkarek UKS "Piątki" Turek do Półfinałów...

4 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama