Mikołajkowy Pobór Krwi dla Agaty. Przyłącz się i Ty!

piątek 04 grudnia 2020

Barbary, Hieronima, Krystiana

reklama

Zawodnicy MKS "Tur 1921" Turek na meczu Lecha Poznań

Zawodnicy MKS
 

W niedzielę 20 listopada 2016 roku kolejna grupa zawodników Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek miała możliwość obejrzenia na żywo meczu Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań, a Śląskiem Wrocław.

Wyjazdy na mecze do Poznania stały się już tradycją naszego Klubu. Nasze wyjazdy na początku były nagrodą dla najlepszych drużyn w danej rundzie, a następnie stwierdziliśmy, że wszyscy nasi zawodnicy zasługują na taki wyjazd.

reklama

Tym razem do Poznania wyjechali najmłodsi zawodnicy Klubu, grupa Orlika. Niektórzy chłopcy pierwszy raz byli na takim obiekcie. Przed meczem udało nam się zrobić zdjęcie z maskotką Lecha Poznań, Koziołkiem Gzubem. Sam mecz także dostarczył nam mnóstwo emocji. Najważniejsze było zwycięstwo Lecha 3-0.

Po meczu nasi zawodnicy mieli możliwość „przybicia piątki” ze wszystkimi zawodnikami Lecha. Wszyscy chłopcy byli bardzo zadowoleni z możliwości zobaczenia z bliska i dotknięcia zawodników, którym kibicują na co dzień, ale tylko w telewizji. Po meczu udaliśmy się do McDonalda na kolację. Wszyscy nasi zawodnicy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i atrakcji zapewnionych przez nasz Klub.

Podziękowania należą się trenerowi Dariuszowi Brzostowskiemu, Wiceprezesowi Arturowi Banasiakowi oraz rodzicom Karolinie Krych i Norbertowi Michalskiemu, którzy pomagali przy organizacji wyjazdu i zapewnieniu bezpieczeństwa naszym zawodnikom podczas pobytu w Poznaniu.

reklama

materiał prasowy

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

Tur 1921 Turek ogłasza nabór dzieci z rocznika...

2 grudz.
Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty...

Turniej Niepodległościowy o Puchar Starosty Tureckiego

16 list.
TUR 1921 Turek - GKS Orzeł Kawęczyn   6:2

TUR 1921 Turek - GKS Orzeł Kawęczyn 6:2

28 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama