piątek 19 lipca 2024

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Juniorów Kyokushin Karate

Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Juniorów Kyokushin Karate
 

W dniach 18-19 listopada 2016 roku odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate w której uczestniczyła 17 osobowa reprezentacja naszego regionu.

Poziom Sportowy był bardzo wysoki, walki dynamiczne i brawurowe. Często pojedynki kończyły się przed czasem co potwierdza, że poziom Sportowy z roku na rok rośnie. Bartosz Torzewicz został Mistrzem Polski ,a na trzecim miejscu podium znaleźli się Gabriela Kolenda i Norbert Piechota.

reklama

Pozostali zawodnicy też mogą mówić o sukcesie , gdyż zajęli pozycje od 4 do 8 w swoich kategoriach wagowych i wiekowych, a byli to : Agata Durkiewicz, Nikola Stankiewicz, Gabrysia Maciejewska, Stanisław Michalak Daria Suliga, Tobiasz Ignaszak, Dzieciątkowska Lena, Nowak Kamil, Artur Kaczmarek, Kamil Nowak, Julita Stanisławska, Patrycja Rodaszewska, Małgorzata Janiak, Klaudia Malewsza.

Kierownikiem drużyny byli Sebastian Szewczyk i Daniel Pakuła oraz sędzią Kamil Więcławek na co dzień cała trójka to trenerzy w klubie KYOKUSHIN Karate. Drużynowo nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce . Podziękowania za wsparcie naszej reprezentacji dla Burmistrza Turku, Burmistrza Tuliszkowa i Wójta Malanowa.

materiał prasowy

Gracjan Oblizajek dla Turek.net.pl
Redakcja Turek.net.plFB

email: redakcja@turek.net.pl

telefon: 787 77 74 72

Dodatkowe zdjęcia do artykułu
2
3
4
Podobne artykuły
Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy...

Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Karate z udziałem...

19 czerw.
Klub Striker triumfuje na turnieju Young...

Klub Striker triumfuje na turnieju Young Samurai w Inowrocławiu

11 czerw.
Wór medali dla Turku na XXV Mistrzostwach...

Wór medali dla Turku na XXV Mistrzostwach Wielkopolski KyokuShin Karate

21 maj.
Turkowski Klub Oyama Karate na seminarium w...

Turkowski Klub Oyama Karate na seminarium w Spring Camp DOJO Stara Wieś

17 maj.
XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku...

XXV Puchar Wielkopolski Okręgowego Związku Karate w Turku

25 kw.
Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN...

Otwarte Mistrzostwa Polski OYAMA i KYOKUSHIN Karate z udziałem...

25 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama