czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Juniorów Kyokushin Karate

Karate: Kolejne sukcesy naszych zawodników podczas Mistrzostw Polski Juniorów Kyokushin Karate
 

W dniach 18-19 listopada 2016 roku odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate w której uczestniczyła 17 osobowa reprezentacja naszego regionu.

Poziom Sportowy był bardzo wysoki, walki dynamiczne i brawurowe. Często pojedynki kończyły się przed czasem co potwierdza, że poziom Sportowy z roku na rok rośnie. Bartosz Torzewicz został Mistrzem Polski ,a na trzecim miejscu podium znaleźli się Gabriela Kolenda i Norbert Piechota.

reklama

Pozostali zawodnicy też mogą mówić o sukcesie , gdyż zajęli pozycje od 4 do 8 w swoich kategoriach wagowych i wiekowych, a byli to : Agata Durkiewicz, Nikola Stankiewicz, Gabrysia Maciejewska, Stanisław Michalak Daria Suliga, Tobiasz Ignaszak, Dzieciątkowska Lena, Nowak Kamil, Artur Kaczmarek, Kamil Nowak, Julita Stanisławska, Patrycja Rodaszewska, Małgorzata Janiak, Klaudia Malewsza.

Kierownikiem drużyny byli Sebastian Szewczyk i Daniel Pakuła oraz sędzią Kamil Więcławek na co dzień cała trójka to trenerzy w klubie KYOKUSHIN Karate. Drużynowo nasza reprezentacja wywalczyła III miejsce . Podziękowania za wsparcie naszej reprezentacji dla Burmistrza Turku, Burmistrza Tuliszkowa i Wójta Malanowa.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama