niedziela 20 września 2020

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Sportowcy z Czwórki i Bartosz Kurek na meczu piłki siatkowej w Łodzi

Sportowcy z Czwórki i Bartosz Kurek na meczu piłki siatkowej w Łodzi
 

W czwartek, 7 grudnia, uczniowie klas sportowych IV i V Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku spędzili pełne wrażeń popołudnie na meczu piłki siatkowej Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Enea, który został rozegrany w Atlas Arenie w Łodzi.

Celem wyjazdu było propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest piłka siatkowa, wyrabianie u uczniów właściwego zachowania w miejscach publicznych, a przede wszystkim w obiektach sportowych poprzez wpajanie, od najmłodszych lat, kultury kibicowania. Uczniowie mieli okazję obejrzeć, stojący na wysokim poziomie, trzy setowy pojedynek, który zakończył się zwycięstwem siatkarek z Łodzi 3:0.

reklama

Ogromną niespodzianką dla młodych sportowców z Czwórki było nieoczekiwane spotkanie z reprezentantem Polski i zawodnikiem Skry Bełchatów, Bartoszem Kurkiem. Wspólne zdjęcia z gwiazdą polskiej siatkówki i otrzymane autografy dostarczyły wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Chwile te zostaną na długo w pamięci i będą miłym wspomnieniem dla młodych adeptów sportu, zaczynających przygodę z piłką siatkową. Wyjazd na mecz pozwolił zintegrować uczniów, rodziców i nauczycieli. Organizatorami i opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Trampkarz starszy Tura Turek przegrywa na...

Trampkarz starszy Tura Turek przegrywa na wyjeździe...

13 wrz.
Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub...

Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub Sportowy...

9 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama