czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

16°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Sportowcy z Czwórki i Bartosz Kurek na meczu piłki siatkowej w Łodzi

Sportowcy z Czwórki i Bartosz Kurek na meczu piłki siatkowej w Łodzi
 

W czwartek, 7 grudnia, uczniowie klas sportowych IV i V Szkoły Podstawowej nr 4 w Turku spędzili pełne wrażeń popołudnie na meczu piłki siatkowej Budowlani Łódź - Polski Cukier Muszynianka Enea, który został rozegrany w Atlas Arenie w Łodzi.

Celem wyjazdu było propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest piłka siatkowa, wyrabianie u uczniów właściwego zachowania w miejscach publicznych, a przede wszystkim w obiektach sportowych poprzez wpajanie, od najmłodszych lat, kultury kibicowania. Uczniowie mieli okazję obejrzeć, stojący na wysokim poziomie, trzy setowy pojedynek, który zakończył się zwycięstwem siatkarek z Łodzi 3:0.

reklama

Ogromną niespodzianką dla młodych sportowców z Czwórki było nieoczekiwane spotkanie z reprezentantem Polski i zawodnikiem Skry Bełchatów, Bartoszem Kurkiem. Wspólne zdjęcia z gwiazdą polskiej siatkówki i otrzymane autografy dostarczyły wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Chwile te zostaną na długo w pamięci i będą miłym wspomnieniem dla młodych adeptów sportu, zaczynających przygodę z piłką siatkową. Wyjazd na mecz pozwolił zintegrować uczniów, rodziców i nauczycieli. Organizatorami i opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych uczniów...

12 wrz.
Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co...

Sportowo-kulturalny weekend w powiecie. Na co warto...

10 wrz.
Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

Kadetki UKS Piątka Turek zdobywają Warszawę!...

7 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama