niedziela 26 września 2021

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Malanów: IV Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Dwójek w Gimnazjum im. Jana Pawła II

Malanów: IV Mikołajkowy Turniej Siatkarskich Dwójek w Gimnazjum im. Jana Pawła II
 

Świetna zabawa i sportowa atmosfera towarzyszyły uczestnikom czwartego Mikołajkowego Turnieju Siatkarskich Dwójek, którego organizatorami byli uczniowie klasy sportowej w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Malanowie. Turniej odbył się w sali sportowej w Malanowie 8 grudnia 2016 r. Do udziału zgłosiło się 16 dwuosobowych drużyn, każdą z nich tworzyła dwójka gimnazjalistów, w składzie męskim, żeńskim lub mieszanym. Turniej rozegrano na sześciu boiskach, mecze rozegrano systemem „każdy z każdym”.

 Gra pomiędzy rywalizującymi drużynami toczyła się na czas. Każdy mecz rozgrywano w czasie 7 minut, po tym czasie zwycięska drużyna podawała wynik do sędziego głównego zawodów, a w przypadku remisu drużyny rozgrywały jeden decydujący punkt. W rezultacie, podczas turnieju każda z drużyn rozegrała 15 meczów, a łączna liczba wszystkich siatkarskich pojedynków wyniosła 120.

reklama

Po trzygodzinnych siatkarskich zmaganiach nadszedł czas na podsumowanie rozgrywek. W stawce 16 drużyn, dwie z nich posiadały identyczny bilans zwycięstw i porażek, który wynosił 14-1, zatem o zwycięstwie w turnieju decydował bezpośredni pojedynek. Na miejscu pierwszym  uplasowała się drużyna w składzie której wystąpili Tobiasz Dembiński i Adam Jarek, miejsce drugie należało do drużyny w składzie – Kacper Koszela i Paweł Filipowicz, na najniższym miejscu na „pudle” stanęła drużyna w składzie – Marcel Górski i Jakub Marek. Na zakończenie turnieju z rąk Pani Dyrektor - Krystyny Sobczak uczniowie pierwszej turniejowej trójki otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy.

Radosław Zwoliński

Podobne artykuły

"Znajdź mnie jeśli potrafisz" czyli profilaktyka...

24 wrz.
Podpisano umowę na budowę ulicy Stawiszyńskiej...

Podpisano umowę na budowę ulicy Stawiszyńskiej w...

23 wrz.
KGW Targówka na Festiwalu Kół Gospodyń...

KGW Targówka na Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama