wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Bieg Sylwestrowy już w sobotę! Pobiegaj w szampańskim nastroju

Bieg Sylwestrowy już w sobotę! Pobiegaj w szampańskim nastroju - Foto: KB Maraton Turek
Foto: KB Maraton Turek 

Jeszcze nie tak dawno siadaliśmy w wygodnych fotelach nad kartką z długopisem w dłoni i rozmarzeni spisywaliśmy wszelkie pomysły na świąteczne prezenty dla bliskich. Podobna chwila czeka nas za kilka dni, gdy stary rok się w nowy zmieni, a my zaczniemy zastanawiać się nad postanowieniami noworocznymi. Częstym postanowieniem składanym tuż przed lub tuż po północy 31 grudnia, jest - rozpoczęcie biegania. Jeśli to także jedno z twoich noworocznych postanowień - zacznij od „Biegu Sylwestrowego” z Klubem Biegacza Maraton Turek!

Spotkanie tradycyjnie rozpocznie się w Cisewie, o godz. 10:00 przy ulicy Jagodowej 3. Stamtąd grono biegaczy uda się do pobliskiego lasu na 10 kilometrowy bieg w komfortowym dla każdego tempie. Na zakończenie wszyscy złożą sobie noworoczne życzenia i wypiją po lampce szampana. Bieg poprowadzi zawsze uśmiechnięty maratończyk - Zbyszek Zając.

reklama

go

Podobne artykuły

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie....

Pobiegli by upamiętnić Powstanie Warszawskie. KB...

1 sierp.
Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym...

Biegacze z KB Maraton na piekielnie trudnym Biegu...

19 czerw.
Pobiegli w VIII edycji

Pobiegli w VIII edycji "Tropem Wilczym" by uczcić...

1 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama