sobota 08 sierpnia 2020

Izy, Rajmunda, Seweryna

reklama

Mecze pokazowe pomiędzy byłymi zawodnikami UKS Piątka Turek

Mecze pokazowe pomiędzy byłymi zawodnikami UKS Piątka Turek
 

Zarząd klubu UKS „Piątka” Turek postanowił zorganizować mecze pokazowe piłki siatkowej byłych zawodniczek i zawodników klubu. Pomysłowi przyklasnął ochoczo Burmistrz Miasta Turku i tak słowa stały się faktem.

27 grudnia 2016 roku zjechali się byli zawodnicy klubu z całej Polski w odpowiedniej ilości aby rozegrać 2 mecze na dwóch boiskach jednocześnie. Przy dużym aplauzie licznie przybyłej publiczności mecze zakończyły się wynikami 2:1 dla lepszych, aczkolwiek zwycięzcami okazali się wszyscy, Ci którzy wystąpili w tych meczach, Ci którzy kibicowali, a także organizatorzy. Każdy z zawodników otrzymał drobny upominek i gratulacje od Burmistrza Jerzego Kurzawy i Prezesa UKS „Piątka” Andrzeja Malczewskiego.

reklama

Po meczach wszyscy jednomyślnie stwierdziliśmy, że jest to niewątpliwie kapitalna zabawa a dla wszystkich adeptów siatkówki, okazja do spotkania i potrenowania młodych ze „starymi” siatkarkami i siatkarzami, „kto wie może coś z tego się urodzi” (np. jakaś II liga mężczyzn, zwłaszcza, że II liga kobiet w naszym mieście cieszy się dużą popularnością). Jednocześnie doszliśmy do wniosku, że termin 27 grudnia jest na tyle dobry by na stałe go zapisać w kalendarzu siatkarskim naszego miasta i klubu, dlatego chciałbym podziękować Panu Burmistrzowi i Trenerom UKS „Piątka” za pomysł i organizację tych spotkań i do zobaczenia za rok.

Andrzej Malczewski
materiał prasowy

Podobne artykuły

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.
Remis drużyny Tur 1921 z APM Lubień

Remis drużyny Tur 1921 z APM Lubień

20 lip.
Pouczające spotkanie drużyny Tur 1921 z...

Pouczające spotkanie drużyny Tur 1921 z Górnikiem Konin

17 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama