Powrót komediowych wieczorów w Przystani. Już w piątek Stand-up!

piątek 17 września 2021

Franciszka, Lamberty, Narcyza

16°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

ICEMAN czyli zimowe bieganie w morsowym wydaniu!

ICEMAN czyli zimowe bieganie w morsowym wydaniu!
 

Bieganie wszystkim nam kojarzy się dbaniem o zdrowie, kondycję i ładną sylwetkę swojego ciała. Wychodząc biegać w zimę większość z nas ubiera się w grube rzeczy, czapki, rękawiczki, jednak nie dotyczy to wszystkich. Śnieg i mróz to idealne warunki do zorganizowania biegu dla morsów.

18.02.2017 roku w Przesiece odbyła się V edycja biegu ICEMANA. Jest to bieg na dystansie 10 km po górach z pomiarem czasu, jednak od normalnego biegu różni się tym, że startujący biegacze biegną w nim minimalnie ubrani. Panowie biegną w szortach a panie ubrane w minimalnym nakryciu tułowia. Z tym wyzwaniem już po raz drugi postanowili się zmierzyć biegacze ze Stowarzyszenia "Morsy Turek". Łukasz Maciejewski, Grzegorz Wysocki i Piotr Grenda sprostali wyzwaniu i godnie reprezentowali swoje Stowarzyszenie i miasto Turek. Biegnącym uczestnikom towarzyszyła duża, 27 osobowa reprezentacja kibiców ze Stowarzyszenia "Morsy Turek". Po biegu jak na morsów przystało wszyscy udali się pod wodospad Podgórnej, by zażyć przyjemnej, zdrowotnej kąpieli w tamtejszym wodospadzie. Jest to jedno z bardziej klimatycznych i piękniejszych miejsc do morsowania w Polsce, gdzie zjeżdżają się morsy z całej Polski.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Medale dla UKS Sprinter Słodków na...

Medale dla UKS Sprinter Słodków na Mistrzostwach...

23-09-2020
Morsy Turek na Światowym Festiwalu Morsowania w...

Morsy Turek na Światowym Festiwalu Morsowania w...

08-01-2020
Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad...

Dla Zuzi przepłynęli 129 km i zebrali ponad 9500 zł

23-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama