Zbiórka dla OSP Międzylesie. Jest już 52% !!! POMAGAMY !!!

piątek 29 maja 2020

Benity, Maksymiliana, Teodozji

reklama

Obóz zimowy judo - Rytro 2017

Obóz zimowy judo - Rytro 2017
 

Obóz Sportowy Judo, narty, snowboard - Rytro 2017. 40 zawodników z GKS Kasztelania Brudzew oraz KS Judo Turek brało udział w zimowy zgrupowaniu w terminie 05-11.02.2017 w miejscowości Rytro.

Malowniczo położona miejscowość nad rzeka Poprad jest idealnym miejscem, gdzie nasi judocy podnosili swoje umiejętności techniczne, motoryczne w judo, ale także w sportach zimowych tz .(narty , snowboard). Poranny rozruch (bieg w górach), 2 techniczne treningi, 4 godziny zjazdów na stoku Ryterski Raj wymagały od judoków wyjątkowej kondycji oraz odporności na zmęczenie. Mimo tak napiętego harmonogramu dnia dodatkowo obóz uatrakcyjniły: zajęcia z j. angielskiego prowadzone przez p. Agatę Kujawa, treningi siły dynamicznej w ryterskiej siłowni, wycieczki krajoznawcze do Popradzkiego Parku Krajoznawczego oraz do ruin zamku w Rytrze z XIV, wyjazd na stację narciarską Jaworzyna Krynicka, dyskoteka, turniej piłki koszykowej, piłki nożnej w ryterskiej hali sportowej. Oprócz doskonałego wyszkolenia technicznego naszych judoków docenione zostały umiejętności narciarskie przez miejscowych instruktorów którzy stwierdzili, że jesteśmy najlepiej jeżdżącymi klubami judo na nartach i snowboardzie.

reklama

Na zakończenie obozu (jak tradycja obozowa nakazuje) został wybrany Superobozowicz, którym został Kajetan Bajzert zdobywając smartwatch ufundowany przez p. Tomasza Świniarskiego Delikatesy Centrum, II miejsce Julian Chrostek plecak sportowy, III m Filip Stolarek otrzymał śpiwór. W grupie starszej bon o wartości 200 zł otrzymał Marcel Sochacki.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego...

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w...

3 lt.
Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

20 st.
Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu...

Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego...

2 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama