środa 20 listopada 2019

Anatola, Edyty, Rafała

reklama
Wzorek

Obóz zimowy judo - Rytro 2017

Obóz zimowy judo - Rytro 2017
 

Obóz Sportowy Judo, narty, snowboard - Rytro 2017. 40 zawodników z GKS Kasztelania Brudzew oraz KS Judo Turek brało udział w zimowy zgrupowaniu w terminie 05-11.02.2017 w miejscowości Rytro.

Malowniczo położona miejscowość nad rzeka Poprad jest idealnym miejscem, gdzie nasi judocy podnosili swoje umiejętności techniczne, motoryczne w judo, ale także w sportach zimowych tz .(narty , snowboard). Poranny rozruch (bieg w górach), 2 techniczne treningi, 4 godziny zjazdów na stoku Ryterski Raj wymagały od judoków wyjątkowej kondycji oraz odporności na zmęczenie. Mimo tak napiętego harmonogramu dnia dodatkowo obóz uatrakcyjniły: zajęcia z j. angielskiego prowadzone przez p. Agatę Kujawa, treningi siły dynamicznej w ryterskiej siłowni, wycieczki krajoznawcze do Popradzkiego Parku Krajoznawczego oraz do ruin zamku w Rytrze z XIV, wyjazd na stację narciarską Jaworzyna Krynicka, dyskoteka, turniej piłki koszykowej, piłki nożnej w ryterskiej hali sportowej. Oprócz doskonałego wyszkolenia technicznego naszych judoków docenione zostały umiejętności narciarskie przez miejscowych instruktorów którzy stwierdzili, że jesteśmy najlepiej jeżdżącymi klubami judo na nartach i snowboardzie.

reklama

Na zakończenie obozu (jak tradycja obozowa nakazuje) został wybrany Superobozowicz, którym został Kajetan Bajzert zdobywając smartwatch ufundowany przez p. Tomasza Świniarskiego Delikatesy Centrum, II miejsce Julian Chrostek plecak sportowy, III m Filip Stolarek otrzymał śpiwór. W grupie starszej bon o wartości 200 zł otrzymał Marcel Sochacki.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na szkoleniach w...

Zawodnicy UKS Judo Tuliszków na szkoleniach w Bytomiu

13 list.
Sukces zawodników UKS Judo z Tuliszkowa na...

Sukces zawodników UKS Judo z Tuliszkowa na...

24 paźd.
UKS Judo Tuliszków na turnieju w Rawiczu

UKS Judo Tuliszków na turnieju w Rawiczu

22 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama