Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

środa 19 września 2018

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Karatecy trenowali w Wałczu

Karatecy trenowali w Wałczu
 

W dniach od 2 do 5 marca odbyło się seminarium kumite Polskiej Federacji Kyokushin Karate w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

Uczestniczyło w nim ponad stu zawodników. Nasz region reprezentowała drużyna w składzie: Kamil Więcławek, Norbert Kaczmarek, Paweł Dytkowicz, Kacper Grześkiewisz, Szymon Lewandowski, Weronika Mikosik, Paulina Zwolińska, Kinga Błaszczyk i Dariusz Jasiakiewicz. Grupa Karate trenowała pod okiem Artura Wilento oraz Bogdana Jeremicza. Uczestnicy skupiali się na doskonaleniu techniki kopnięć oraz uderzeń.

Każdy z uczestników miał okazję poprawić zasób technik w ataku i obronie pod opieką najlepszych szkoleniowców w Polsce. Nie zabrakło oczywiście walk zadaniowych oraz sparingów. Codziennie odbywały się aż 3 treningi.

Przez czas spędzony w Wałczu zawodnicy mieli możliwość trenować i doskonalić swoje umiejętności z Krzysztofem Habraszką - wielokrotnym mistrzem Polski i Europy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Striker Turek trenował z Marcinem...

Wideo: Striker Turek trenował z Marcinem "RÓŻALEM"...

8 wrz.
Karatecy spędzali wakacje w Powidzu

Karatecy spędzali wakacje w Powidzu

5 wrz.
Tuliszków: IV Internarionaler Judo Mazda Cup 2018

Tuliszków: IV Internarionaler Judo Mazda Cup 2018

5 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama