poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Władysławów: Trenowali z Piotrem Reissem

Władysławów: Trenowali z Piotrem Reissem
 

Wyobraźnię najmłodszych pasjonatów sportu rozpalają duże kluby piłkarskie, wielkie stadiony. Kto z młodych Wielkopolan nie chciałby np. trafić kiedyś do pierwszej 11 słynnej drużyny i strzelać gole jak kiedyś robił to Piotr Reiss? Na pewno podobne plany mają dzieci z terenu gminy Władysławów i okolic, szlifujące swoje umiejętności piłkarskie w Akademii Piłkarskiej Reissa. Tych perspektywicznych zawodników, przed którymi mnóstwo meczów do rozegrania i mnóstwo bramek do zdobycia, odwiedził we wtorek 14 marca właśnie nie kto inny, jak wspomniana żywa legenda polskiego futbolu.

Niegasnące zaangażowanie dzieci, rodziców, trenerów, a także lokalnych władz w rozwój inicjatywy widać od samego startu. – W działalność naszego klubu od jego początków włączyło się prawie 300 osób – mówi Paweł Mirkiewicz, koordynator Akademii w Władysławowie. – Wizyta patrona Akademii to nie tylko dobra okazja do ponadpokoleniowej integracji, ale i nieustannej inspiracji dla młodych adeptów futbolu.

Uczestnicy wtorkowego wydarzenia mogli nie tylko doskonalić swoje piłkarskie umiejętności pod okiem Piotr Reissa. Gdy zakończono już trening, przyszedł czas na zrobienie sobie zdjęć z gwiazdą futbolu, które na pewno będą stanowić dla dzieci wyjątkową pamiątkę. Piotr Reiss chętnie podpisywał też koszulki młodych piłkarzy. Kto wie, może za kilka lat to właśnie dzisiejsi wychowankowie Akademii Piłkarskiej Reissa we Władysławowie będą składać podpisy na koszulkach kolejnych pokoleń zawodników.

Więcej informacji o działalności Akademii Piłkarskiej Reissa można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 601 690 922.

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Podobne artykuły

Sierpniowe treningi w Chorwacji. Tuliszkowscy...

Sierpniowe treningi w Chorwacji. Tuliszkowscy judocy...

24 sierp.
Lodowy trening na koniec wakacji. Atrakcyjny...

Lodowy trening na koniec wakacji. Atrakcyjny finisz...

22 sierp.
Podziemny trening. Karatecy z Turku trenowali w...

Podziemny trening. Karatecy z Turku trenowali w...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama