sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Dziewczęta z Gimnazjum nr 2 z Turku Mistrzyniami Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Dziewczęta z Gimnazjum nr 2 z Turku Mistrzyniami Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych
 

14.03.2017 w hali widowiskowo- sportowej przy Gimnazjum nr 2 w Turku odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W rywalizacji wzięło udział 6 zespołów- Gimnazjum z Wilczyna, z Słupcy, Gimnazjum nr 3 z Konina, Gimnazjum nr 1 z Koła, Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2 z Turku. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach systemem " każdy z każdym". Do dalszego etapu rozgrywek awansowały 4 zespoły: z grupy A - Gimnazjum z Wilczyna i z Gimnazjum nr 1 z Koła, z grupy B- Gimnazjum nr 2 z Turku oraz Gimnazjum z Słupcy.

Mecze dopingował Klub Kibica G2 powołany do życia przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego- p. Małgorzatę Kaczkowską i Aleksandrę Ciszewską oraz wspaniała publiczność reprezentowana przez uczniów i nauczycieli tej szkoły. Najwięcej emocji wywołał mecz finałowy o Mistrzostwo Rejonu pomiędzy zawodniczkami z Gimnazjum nr 2 z Turku i Gimnazjum z Wilczyna. Dziewczęta z G 2 po ambitnej ale trochę nerwowej grze wygrały 2:1 i zajęły 1 miejsce awansując do udziału w Mistrzostwach Wielkopolski.

Kolejność końcowa:
1m-ce- Gimnazjum nr 2 Turek - skład drużyny- Patrycja Gronostaj, Lena Szczęsnowska, Jasiak Klaudia, Jeske Nikola, Kąpielska Aleksandra, Mendelak Weronika, Skopińska Dagmara, Włodarczyk Natalia, Janczak Kornelia, Jaroma Martyna, Kaczkowska Daria, Perlińska Gabriela.

2 m-ce- Gimnazjum Wilczyn
3 m-ce- Gimnazjum nr 1 Koło
4 m-ce- Gimnazjum Słupca
5/6 m-ce- Gimnazjum nr 1 Turek oraz Gimnazjum nr 3 Konin

reklama

Dziękujemy wszystkim kibicom za wspaniały doping, a dziewczętom z Gimnazjum nr 2 gratulacje za konsekwencję i stalowe nerwy w trakcie turnieju . Życzymy powodzenia na Mistrzostwach Wielkopolski.

Opiekun i współorganizator turnieju - Bożena Janowska

Podobne artykuły

Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub...

Małgorzata Glinka wspiera turkowski Klub Sportowy...

9 wrz.
 UKS

UKS "Piątka" Turek czwartą drużyną Kadetek w...

29 lt.
Charytatywny turniej siatkówki

Charytatywny turniej siatkówki "Gramy dla Stasia".

18-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama