sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Karatecy zdobyli 15 medali podczas Międzynarodowych Mistrzostwa Polski w Wadowicach

Karatecy zdobyli 15 medali podczas Międzynarodowych Mistrzostwa Polski w Wadowicach
 

18 marca 2017 roku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Kyokushin w walkach full kontakt. Organizatorami imprezy International Union Kyokushin, zawody rozegrano w Wadowicach.

Do walki stanęło 153 zawodników z czołowych polskich klubów w tym zawodnicy z Ukrainy, Grecji, reprezentujący Organizacje Kyokushin, Seido, Shinkyokushin i Kyokushinkyodo. Zawody stały na wysokim poziomie sportowym co potwierdziły się walkach , które kończyły się efektownymi nokautami technicznymi w wykonaniu zarówno juniorów jak i seniorów. Każdy pojedynek wzbudzał bardzo wiele emocji w śród widowni.

Nasza drużyna spisało się bardzo dobrze zdobywając 15 medali. Pierwsze miejsce w swoich kategoriach wagowych i wiekowych zajęli : Lena Dzieciątkowska- Malanów, Gabriel Skierski, Adrianna i Gabrysia Kolenda, Weronika Mikosik, Paweł Dytkowicz-Turek, Drugie miejsce przypadło dla Darii Suligi-Malanów, Agaty Kudlińskiej-Turek. Brązowe medale wywalczyli: Patrycja Będkowska, Norbert Piechota, Patryk Dobiecki- Turek.

Na czwartej pozycji znaleźli się: Michał Ziemniak, Natalia Pietrzak-Turek, Tobiasz Ignaczak-Malanów. Kierownikiem drużyny był sensei Daniel Pakuła z Wielkopolskiego Klubu Kyokushin Karate.

Składamy podziękowania dla tych, którzy wsparli nasz wyjazd: Urzędu Miasta w Turku, Urząd Gminy i Miasta w Tuliszkowie, Urząd Gminy w Malanowie, PGKiM Turek, OSP Turek, Sklep Sportowy Turek ulica 3-go Maja.

materiał nadesłany 

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

13 czerw.
Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

5 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama