piątek 07 sierpnia 2020

Donaty, Olechny, Kajetana

reklama

Karate: Złoto dla Kacpra Grześkiewicza

Karate: Złoto dla Kacpra Grześkiewicza
 

W 1 kwietnia w Kobierzycach koło Wrocławia odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin, w którym wystartowały reprezentacje 6 państw: Ukraina , Niemcy, Czesi, Rosja, Litwa i 50 klubów z Polski. Łącznie na macie walczyło ponad 650 zawodników, co spowodowało, że w każdej kategorii wagowej było od 40-60 zawodników.

Podczas tych zawodów Kacper Grześkiewicz z sekcji w Tuliszkowie wywalczył złoto stają na najwyższym stopniu podium pokonując swoich zawodników na punkty i w walce finałowej przez nokaut. To kolejny sukces najlepszego sportowca z Tuliszkowa w tym sezonie . Przed Kacprem za tydzień start w turnieju Kickboxingu w formule K1, następnie udział w kolejnych Mistrzostwach Karate i Mistrzostwach Wielkopolski , które tym razem odbędę się pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

reklama

Zdaniem trenera Kamil Więcławka Kacper ma obecnie dobre warunki do treningu i daje z siebie wszystko aby osiągać jak najlepsze wyniki. Podziękowania dla Burmistrza Tuliszkowa za pomoc i wsparcie sekcji Kyokushin Karate w Tuliszkowie i Grzymiszewie.

Organizatorem tych zawodów po raz siódmy był Wrocławski Klub Karate.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama