Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko...

wtorek 04 października 2022

Edwina, Rosławy, Rozalii

14°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Karate: Złoto dla Kacpra Grześkiewicza

Karate: Złoto dla Kacpra Grześkiewicza
 

W 1 kwietnia w Kobierzycach koło Wrocławia odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin, w którym wystartowały reprezentacje 6 państw: Ukraina , Niemcy, Czesi, Rosja, Litwa i 50 klubów z Polski. Łącznie na macie walczyło ponad 650 zawodników, co spowodowało, że w każdej kategorii wagowej było od 40-60 zawodników.

Podczas tych zawodów Kacper Grześkiewicz z sekcji w Tuliszkowie wywalczył złoto stają na najwyższym stopniu podium pokonując swoich zawodników na punkty i w walce finałowej przez nokaut. To kolejny sukces najlepszego sportowca z Tuliszkowa w tym sezonie . Przed Kacprem za tydzień start w turnieju Kickboxingu w formule K1, następnie udział w kolejnych Mistrzostwach Karate i Mistrzostwach Wielkopolski , które tym razem odbędę się pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu.

reklama

Zdaniem trenera Kamil Więcławka Kacper ma obecnie dobre warunki do treningu i daje z siebie wszystko aby osiągać jak najlepsze wyniki. Podziękowania dla Burmistrza Tuliszkowa za pomoc i wsparcie sekcji Kyokushin Karate w Tuliszkowie i Grzymiszewie.

Organizatorem tych zawodów po raz siódmy był Wrocławski Klub Karate.

Materiał nadesłany

2
3

Podobne artykuły

Kajetan idzie jak burza. Kolejne sukcesy...

Kajetan idzie jak burza. Kolejne sukcesy młodego...

z dzisiaj
Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy...

Wrócili z brązowym medalem. Tuliszkowscy judocy na...

z wczoraj
Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

Dziewczyny z Brudzewa walczyły z wirusem...

29 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama