Bożonarodzeniowy Jarmark w Dobrej! Jedzonko, występy, stragany. Przybywajcie!

piątek 09 grudnia 2022

Anety, Leokadii, Wiesława

1°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Karatecy zdobyli medale podczas Międzynarodowych Zawodów w Kobierzycach

Karatecy zdobyli medale podczas Międzynarodowych Zawodów w Kobierzycach
 

Wrocławski Klub Karate Kyokushin był organizatorem siódmych Międzynarodowych Zawodów Karate w Kobierzycach w którym wystartowało ponad 650 zawodników z Niemiec, Czech, Litwy, Rosji, Ukrainy i z 50 klubów z Polski.

W każdej kategorii wagowo wiekowej walczyło do 50 do 60 zawodników. Nasz region reprezentowało 18 zawodników, którymi opiekowali się Daniel Pakuła, Kamil Więcławek i Dariusz Jasiakiewicz.

Zawody przeprowadzono w formule full kontakt z odpowiednimi najmłodszych dla najmłodszych. Złoto wywalczyła Gabriela Kolenda z Turku, srebro Daria Suliga z Malanowa, a na trzecim miejscu podium stanęli Agata Kudlińska, Gabriel Skierski z Turku i Lena Dzieciątkowska z Malanowa. Pozostali zawodnicy zajęli miejsca od 5-16.

Organizator wyjazdu składa podziękowania dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa, Wójta Malanowa i Władysławowa oraz PGKiM Turek, OSP Turek, Firmie ZESIUK, Firmie LANKO, państwu Beacie i Jackowi Kolenda.

materiał nadesłany

2
3
4

Podobne artykuły

Złota Lena Dzieciątkowska i zgrupowania MMA w...

Złota Lena Dzieciątkowska i zgrupowania MMA w Łasku

02-10-2021

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama