czwartek 23 września 2021

Bogusława, Liwiusza, Tekli

9°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

SP Malanów Mistrzem Powiatu Tureckiego w Wielkopolskim Turnieju "Orlik-Cup"

SP Malanów Mistrzem Powiatu Tureckiego w Wielkopolskim Turnieju
 

W poniedziałek 22 maja reprezentacje szkół podstawowych w piłce nożnej wystąpiły w finale powiatowym turnieju „Wielkopolski Orlik – Cup”.

W turnieju wystąpiły drużyny, które przebrnęły przez wcześniejsze eliminacje. Poza SP Malanów do finału przystąpiły drużyny z Władysławowa, Tuliszkowa oraz Turku.  Pierwszym rywalem uczniów z Malanowa okazał się zespół z Tuliszkowa. W tym meczu pewnie zwyciężyli wynikiem 3:1. Kolejnym przeciwnikiem była drużyna z SP 4. Mecz ten był bardzo wyrównany, choć rywale długo i skutecznie bronili dostępu do bramki to w drugiej połowie bramkarz skapitulował po pięknym strzale Łukasza Jabłońskiego. Po dwóch spotkaniach, nadszedł czas na decydujący mecz o zwycięstwie w całym turnieju. Drużyna z Władysławowa przystąpiła do niego z kompletem zwycięstw, wystarczył jej zaledwie remis do wygranej w całym turnieju, gdyż prowadzili lepszym bilansem bramek. Finał rozgrywek rozpoczął się kapitalnie dla reprezentantów z Malanowa, szybko wyszli na prowadzenia zdobywając dwie bramki, a do przerwy prowadzili 4:0. Druga połowa spotkania to odrodzenie drużyny z Władysławowa, która zdobyła 3 bramki, a mecz zakończył się wynikiem 4:3. W tym dniu reprezentacja z Malanowa była niepokonana, zwyciężyła w każdym meczu i sięgnęła po tytuł Mistrza Powiatu Tureckiego. Zwycięstwo w turnieju premiuje SP Malanów do udziału w finale rejonowym turnieju „Wielkopolski Orlik – Cup”.

reklama

Klasyfikacja końcowa
1. SP Malanów
2. SP Władysławów
3. SP 4 Turek
4. ZSP Tuliszków

Skład reprezentacji SP Malanów:

Tobiasz Koszela, Marcin Susło, Norbert Pietrzak, Kacper Szewczyk, Łukasz Jabłoński, Jakub Łopaciński, Patryk Stefaniak, Kacper Majdacki, Marcin Stencel, Jakub Przybylski, Kamil Łopaciński, Tobiasz Jarek, Sebastian Smura.

Trener zespołu - Radosław Zwoliński

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek....

Aktywny weekend drużyn Tura 1921 Turek. Zwycięstwo i...

6 wrz.
Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica...

Finał Euro 2020 w Turkowskiej Strefie Kibica już dziś!

10 lip.
TUR 1921 Turek - Wicher Dobra   9:2

TUR 1921 Turek - Wicher Dobra 9:2

21 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama