piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Tuliszków: Tulisia awansowała do okręgówki! Pokonanie Górnika dało potrzebne punkty

Tuliszków: Tulisia awansowała do okręgówki! Pokonanie Górnika dało potrzebne punkty
 

Od dłuższego już czasu Tulisia Tuliszków znajdowała się na szczycie tabeli A-Klasy, jednak konieczne było postawienie „kropki nad i” i zdobycie takiej przewagi punktowej, by nikt z rywali nie mógł Tulisii dogonić. Udało się to zrobić 3 czerwca, podczas wyjazdowej potyczki z Górnikiem Kłodawa. Mecz zakończył się przegraną Górnika 0:3, a bramki dla Tuliszkowa zdobyli: Jakub Cieślak, Patryk Janicki oraz Miłosz Oblizajek.

Przed Tulisią jeszcze ostatni mecz w sezonie 2016/2017. Spotkanie ze Spartą Barłogi, które odbędzie się w Tuliszkowie 10 czerwca, może mieć nieco „rekreacyjną formę”. Tulisia, po rozegraniu 23 meczów, ma obecnie na koncie 60 punktów, co daje jej prowadzenie w konińskiej A-klasie. Pozostała wprawdzie jeszcze jedna kolejka spotkań, ale szans na „przeskoczenie” Tulisii nie ma już Warta Krzymów.

reklama

Krzymów może jeszcze co najwyżej zrównać się punktami z Tulisią, ale i tak zajmie 2. miejsce w tabeli, ze względu na niekorzystny bilans bezpośrednich starć (jesienią Tulisia – Warta 0:1, wiosną Warta – Tulisia 1:2, decyduje lepszy współczynnik bramek strzelonych na wyjeździe).

Więcej informacji o klubie, składzie drużyny, statystykach na stronie tulisia.futbolowo.pl.

AW
Foto i wideo: Tulisia Tuliszków

Podobne artykuły

Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w...

Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w PSP.

19-12-2019
Arkadiusz Przybyła nowym zastępcą Komendanta...

Arkadiusz Przybyła nowym zastępcą Komendanta...

16-12-2019
Arkadiusz Przybyła Komendantem Wojewódzkim PSP...

Arkadiusz Przybyła Komendantem Wojewódzkim PSP w...

05-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama