sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Piotr Bieniek wraca do Tura!

Piotr Bieniek wraca do Tura!  - foto: M. Derucki
foto: M. DeruckiPrzez ponad 5 lat Piotr Bieniek grał w barwach Kasztelanii Brudzew 

Jeszcze do niedawna, podczas meczów Tura 1921 Turek z Kasztelanią Brudzew z trybun można było usłyszeć „Bieniu wróć!” Dziś na internetowej stronie turkowskiej drużyny czytamy, że Piotr Bieniek powraca do Tura, aby wesprzeć jego walkę w IV lidze.

Po 6 latach Piotr Bieniek, kapitan pierwszoligowego Tura Turek, wraca do naszego zespołu. - Jesteśmy pewni, że ogromne doświadczenie tego zawodnika zdobyte m.in. podczas gry w I lidze zostanie należycie wykorzystane w naszym zespole, a młodzi zawodnicy będą wykorzystywać wiedzę starszego kolegi w swoim rozwoju – czytamy na oficjalnej stronie Tura 1921 Turek.

reklama

Swoja piłkarską przygodę Bieniek zaczynał mając 8 lat. Grał wtedy w barwach Gwardii Koszalin. Rok później reprezentował inny koszaliński klub, Bałtyk Koszalin. Następnie rozpoczął grę w szkółce Amica Wronki, gdzie po 4 latach trafił do zespołu grającego w ekstraklasie. Stamtąd Piotr Bieniek przeniósł się do pierwszoligowego Tura Turek. W Turze grał w latach 2007-2011. Po swoim odejściu przez pół roku grał w trzecioligowej Ilance Rzepin, a następnie wrócił do Turku, aby grać w Kasztelani Brudzew i trenować jej najmłodszych zawodników.

Poza Piotrem Bieńkiem możemy spodziewać się kolejnych transferów, gdyż turkowski klub prowadzi rozmowy z innymi zawodnikami.

- Zależy nam, aby godnie reprezentować nasz region na piłkarskiej mapie województwa wielkopolskiego. Nadal naszym nadrzędnym celem jest szkolenie dzieci i młodzieży. Chcemy także, aby nasi wychowankowie tworzyli trzon zespołu seniorów. Naszym celem na nadchodzący sezon jest utrzymanie się w IV lidze. Pragniemy dodać, że cały czas naszym priorytetem jest, aby nasz zespół reprezentowali zawodnicy z naszego powiatu – czytamy na stronie Tura 1921 Turek.

reklama

Seniorzy Tura 1921 Turek wracają do treningów 7 lipca.

M. Derucki / źródło: www.tur1921turek.pl

Zobacz ubiegłoroczne derby powiatu tureckiego pomiędzy Turem a Kasztelanią

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

z wczoraj
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama