poniedziałek 26 września 2022

Cypriana, Justyny, Łucji

15°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera
 

Latem w Malanowie dziać się będzie pod względem sportowym dużo więcej niż w wielu okolicznych gminach za sprawą rozgrywek kolejnej edycji Wakacyjnej Ligi Piłki Nożnej, ale to bynajmniej nie koniec atrakcji dla miłośników ruchu i aktywności fizycznej. Przykładowo już w sobotę 22 lipca na boisku do piłki plażowej w Grąbkowie odbędzie się piłkarski turniej.

Do wzięcia udziału w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie zaprasza wszystkie piłkarskie drużyny, nie tylko z terenu gminy, ale i całego powiatu. Turniej odbędzie się w sobotę 22 lipca w Grąbkowie, na boisku usytuowanym obok tamtejszej świetlicy wiejskiej. Początek zawodów przewidziano na godz. 9:00.

Osoby zainteresowane opcję sprawdzenia swych futbolowych umiejętności na piaszczystym gruncie powinny pamiętać, że zgłoszenia drużyn przyjmowane są do piątku 21 lipca do godz. 13:00.  W tym celu konieczne jest wypełnienie formularza (listy zgłoszeniowej). Dokument ten, jak również regulamin rozgrywek oraz wszelkie informacje dotyczące turnieju dostępne są na stronie internetowej OSiR-u www.osir.malanow.pl. Zgłoszenia przyjmowane są w siedzibie OSiR (ul. Kaliska 2 w Malanowie) oraz elektronicznie sport@malanow.pl.

Grąbków: Zagraj w VI Otwartych Mistrzostwach Gminy Malanów w Beach Soccera

Podobne artykuły

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon...

Tego jeszcze nie było! Imprezowy armagedon nadciąga!!!

12 sierp.
Beach Soccer w Grąbkowie! Już w sobotę  XI...

Beach Soccer w Grąbkowie! Już w sobotę XI Otwarte...

3 sierp.
Malanów. XIX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

Malanów. XIX Mistrzostwa Gminy w Tenisie Stołowym

8 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama