poniedziałek 26 lipca 2021

Anny, Mirosławy, Joachima

18°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Tur 1921: Przegrana na inaugurację

Tur 1921: Przegrana na inaugurację - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W pierwszym meczu przed własną publicznością nasz Tur podejmował drużynę Polonii Kępno. Niestety nasi piłkarze przegrali to spotkanie 1:2.

W 2 minucie po faulu naszego zawodnika padła pierwsza bramka, zawodnik Polonii Kępno skutecznie wykonał rzut wolny. Nasi rzucili się do odrobienia strat jednak ciężko jest kiedy przeciwnik broni się cała drużyna. W 10 minucie świetną okazję miał Trzepacz jednak piłka poleciała nad bramką. W 15 minucie goście podwyższają wynik jest 0:2. Do przerwy nasza drużyna stworzyła jeszcze mnóstwo akcji jednak zabrakło precyzji.

reklama

Serdecznie zapraszamy w Sobotę 19.08.2017 r. na godzinę 11:00.

Stadion 1000-lecia Turek ul. Sportowa.

Mks Tur1921 Turek vs Pogoń Nowe Skalmierzyce

reklama

Na druga połowę  Tur wyszedł z jedna zmiana i bardzo mocno zmotywowany. W 58 minucie podanie do Grabowskiego ten pięknym strzałem pokonuje bramkarza gości, Tur rzuca się do ofensywy ma wiele okazji jednak bramkarz gości też nie daje się oszukać. Tur do ostatniego gwizdka próbował odrobić straty jednak nie udało się i mecz zakończył się zwycięstwem Polonii.

Bramki dla Tura: 58' Grabowski Bartosz.

Zółte kartki dla Tura: 51' Fret Adrian.

Skład Tura: Brzostowski Dariusz, Mierzwa Błażej, Czajka Mikołaj (70' Jakub Lament), Ignaczak Michał (57' Błaszczyk Daniel), Przybylak Krystian (46' Tovstopiat Dmytro), Bieniek Piotr, Fret Adrian, Grabowski Bartosz, Młynarski Kuba, Trzepacz Beniamin, Maliński Maciej.

Rezerwowi: Pawlak Mateusz, Tovstopiat Dmytro, Lament Jakub, Kaczmarek Przemysław, Ignaczak Szymon, Olas David

Błaszczyk Daniel.

Osoby prowadzące drużynę: Jóźwiak Dawid - Trener, Zych Łukasz - Kierownik Klubu

materiał nadesłąny

Podobne artykuły

Miasto nadrabia zaległości. Działa fontanna a w...

Miasto nadrabia zaległości. Działa fontanna a w...

16 czerw.
Oglądali mecz reprezentacji Polski na wielkim...

Oglądali mecz reprezentacji Polski na wielkim telebimie

15 czerw.
TUR 1921 Turek - Oranje Turek   4:2

TUR 1921 Turek - Oranje Turek 4:2

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama