poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Trening pokazowy Tura 1921 Turek

Trening pokazowy Tura 1921 Turek
 


Real Madryt, Bayern Monachium, Manchester United – wszystkie te klubu działają na wyobraźnie każdego kibica piłki nożnej. Co je łączy? Trenerzy tych klubów na co dzień korzystają z metodologii szkolenia Coerver Coaching, która we wrześniu zawitała do Wielkopolski, a już w najbliższym czasie możliwość skorzystania z tych nowoczesnych metod będą mieli młodzi piłkarze MKS „TUR 1921” TUREK.

W czwartek o godz. 17:00 na obiektach MKS-u odbędzie się trening pokazowy, który poprowadzą licencjonowani trenerzy Coerver Coaching, a dzięki współpracy z Turem, udział w nim wezmą młodzi zawodnicy naszego klubu!

Czym jest Coerver Coaching?  To ogólnoświatowy, kompleksowy system szkolenia piłkarskiego,  zawierający  wszystkie elementy niezbędne  do  wychowania i ukształtowania zawodnika na najwyższym poziomie. Coerver Coaching to filozofia postrzegania piłki nożnej, w myśl której o sile zespołu decydują indywidualne umiejętności piłkarskie zawodników. Coerver® Coaching to program nauki i doskonalenia umiejętności gry skierowany do wszystkich piłkarzy i trenerów, ale szczególnie dopasowany do młodych zawodników w wieku 7-18 lat.

Więcej informacji na temat Coerver Coaching można znaleźć na stronie: www.facebook.com/CoerverCoachingWielkopolska/ lub www.wielkopolska.coerver.pl

reklama

materiał nadesłany

Trening pokazowy Tura 1921 Turek

Podobne artykuły

Weekend pełen wrażeń!  Zawodnicy Tura 1921...

Weekend pełen wrażeń! Zawodnicy Tura 1921 Turek...

5 wrz.
Sierpniowe treningi w Chorwacji. Tuliszkowscy...

Sierpniowe treningi w Chorwacji. Tuliszkowscy judocy...

24 sierp.
Lodowy trening na koniec wakacji. Atrakcyjny...

Lodowy trening na koniec wakacji. Atrakcyjny finisz...

22 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama