wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Trenowali w Kowarach, przyjęli Chrzest Samuraja, wędrowali po górach

Trenowali w Kowarach, przyjęli Chrzest Samuraja, wędrowali po górach
 

W miesiącu lipcu młodzi karatecy i judocy wypoczywali u podnóża Śnieżki, w miejscowości Kowary niedaleko przełęczy Okraj. Ponad 100 zawodników w wieku od 6 do 16 lat trenowała pod okiem wybitnych szkoleniowców w osobach: Macieja Kowalczyka, Dariusza Jasiakiewicza, Kamila Więcławka, Roberta Gruszki i Artura Mikołajczaka.

Codziennie odbywały się zajęcia z podziałem na grupy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do sportów walki, szkolono się w zakresie Kickboxingu, Muay Thai, Judo i Karate. Odbywały się piesze wędrówki po szczytach gór Sokolich, wycieczki do Kowar czy na basen do Miłkowa oraz turnieje piłki nożnej i siatkowej, które dostarczyły szeregu niezapomnianych wrażeń. Nie zabrakło też chrztu na Samuraja, który musi zaliczyć obowiązkowo każdy uczestnik obozu, przebywający po raz pierwszy na obozie Kyokushin Karate. Obóz tradycyjnie zakończył się egzaminem na wyższe pasy przed komisją egzaminacyjną. Zajęcia odbywały się zarówno na świeżym powietrzu jak i w nowoczesnej hali sportowej, głównym celem były przygotowania do Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Opiekę medyczną sprawowała sempai Hanna Fret.

reklama

Zarząd Klubu dziękuje za wspieranie Klubu: UM Turek, UGiM Tuliszków, UG Władysławów i Malanów. Zapraszamy do galerii zdjęć, którą można obejrzeć na www.karate.turek.net.pl.

Od 4 września Klub prowadzi nabór do nowych sekcji :
- Karate KYOKUSHIN
- Judo
- Kickboxing-K1-Muay Thai

Nowość grupa dzieci 4-6 lat Karate Kid

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama