piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

17°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Trenowali w Kowarach, przyjęli Chrzest Samuraja, wędrowali po górach

Trenowali w Kowarach, przyjęli Chrzest Samuraja, wędrowali po górach
 

W miesiącu lipcu młodzi karatecy i judocy wypoczywali u podnóża Śnieżki, w miejscowości Kowary niedaleko przełęczy Okraj. Ponad 100 zawodników w wieku od 6 do 16 lat trenowała pod okiem wybitnych szkoleniowców w osobach: Macieja Kowalczyka, Dariusza Jasiakiewicza, Kamila Więcławka, Roberta Gruszki i Artura Mikołajczaka.

Codziennie odbywały się zajęcia z podziałem na grupy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu do sportów walki, szkolono się w zakresie Kickboxingu, Muay Thai, Judo i Karate. Odbywały się piesze wędrówki po szczytach gór Sokolich, wycieczki do Kowar czy na basen do Miłkowa oraz turnieje piłki nożnej i siatkowej, które dostarczyły szeregu niezapomnianych wrażeń. Nie zabrakło też chrztu na Samuraja, który musi zaliczyć obowiązkowo każdy uczestnik obozu, przebywający po raz pierwszy na obozie Kyokushin Karate. Obóz tradycyjnie zakończył się egzaminem na wyższe pasy przed komisją egzaminacyjną. Zajęcia odbywały się zarówno na świeżym powietrzu jak i w nowoczesnej hali sportowej, głównym celem były przygotowania do Pucharu Świata i Mistrzostw Polski. Opiekę medyczną sprawowała sempai Hanna Fret.

reklama

Zarząd Klubu dziękuje za wspieranie Klubu: UM Turek, UGiM Tuliszków, UG Władysławów i Malanów. Zapraszamy do galerii zdjęć, którą można obejrzeć na www.karate.turek.net.pl.

Od 4 września Klub prowadzi nabór do nowych sekcji :
- Karate KYOKUSHIN
- Judo
- Kickboxing-K1-Muay Thai

Nowość grupa dzieci 4-6 lat Karate Kid

materiał nadesłany

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Podobne artykuły

Nie mieli sobie równych. Sieradzki sukces...

Nie mieli sobie równych. Sieradzki sukces...

z dzisiaj
Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i...

Przed nimi japońska przygoda. Klub Sportów i Sztuk...

5 paźd.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama