wtorek 19 stycznia 2021

Erwiny, Henryka, Mariusza

reklama

Trening z Mistrzami KSW Mateuszem Gamrotem i Borysem Mańkowskim

Trening z Mistrzami KSW Mateuszem Gamrotem i Borysem Mańkowskim - foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków
foto: Wielkopolski Klub Sportów Walki Turek - Tuliszków 

26 sierpnia 2017 roku w Zduńskiej Woli odbyło się seminarium MMA z mistrzami organizacji KSW Borysem Mańkowskim oraz Mateuszem Gamrotem. Organizatorem było Zduńskowolskie Bractwo Thratlonu Sztuk Walki z sensei Piotrem Bąkiem na czele.

Do Zduńskiej Woli wybrali się także zawodnicy i trenerzy WKSW Tuliszków w składzie: Albert Jesiołkiewicz, Mateusz Czapczyk, Dariusz Cailer oraz Tomasz Adamkiewicz. Mistrzowie KSW poprowadzili 2 dwugodzinne treningi. Pierwszy poprowadził Borys Mańkowski, który skupił się na technikach w stójce. Drugi trening poprowadził Mateusz Gamrot, z którym trenowaliśmy techniki w parterze.

reklama

Seminarium było super zorganizowane, a treningi odbyły się na najwyższym poziomie. Wyjazd na seminarium był możliwy dzięki wsparciu naszego sponsora pana Jakub Kowalczyk z firmy IzoSerwis Sp. z o.o. za co serdecznie dziękujemy. Wszystkich, którzy chcą zacząć przygodę ze sportami walki zapraszamy do naszego klubu na zajęcia karate w każdy poniedziałek i środę o godzinie 17.00 do MGOK w Tuliszkowie oraz na zajęcia K1- MMA w poniedziałki 18.30 oraz czwartki 18.00 na Halę sportową w Tuliszkowie.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie...

Rodzice i karatecy trenowali razem w Klubie Sportów...

22-01-2020
Seminarium MMA w klubie Striker Turek

Seminarium MMA w klubie Striker Turek

09-01-2020
Piłkarskie spotkanie LFA Turek z reprezentantką...

Piłkarskie spotkanie LFA Turek z reprezentantką...

27-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama