sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Biały Orzeł Koźmin Wlkp - MKS Tur 1921 Turek 2:4

Biały Orzeł Koźmin Wlkp - MKS Tur 1921 Turek 2:4
 

Tur1921 wygrał na wyjeździe w Koźminie z tutejszym Orłem Białym 2:4! Mecz nie należał do najłatwiejszych, już w 7 minucie po kontrowersyjnej decyzji sędziego Orzeł z rzutu wolnego strzela bramkę, nasi zawodnicy starali się odrobić straty ale mimo wielu okazji wypracowanych bramka Orła pozostała nie zdobyta. Po chwili jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą i Tur niestety traci drugą bramkę w 38 minucie.

Druga połowa mimo dobrej gry gospodarzy należała już do naszych zawodników, pierwszą kontaktową bramkę dla naszych strzelił Beniamin Trzepacz który perfekcyjnie wykonał rzut wolny. Niespełna 4 minuty potrzebne było naszym zawodnikom aby doprowadzić do wyrównania strzelcem tak ważnej dla Tura bramki jest Izydorczyk Szymon. Gospodarze próbowali przenieść szale zwycięstwa na swoją korzyść stwarzając sobie kilka ładnych okazji na strzelenie gola jednak to nasza drużyna w 68 minucie spotkania obejmuje prowadzenie, bramkę zdobywa zawodnik który parę minut wcześniej wszedł na boisko Przybylak Krystian. Zapowiadało się że Tur dotrzyma już ten wynik do końca spotkania, ale w ostatniej akcji meczu wynik podwyższa Ignaczak Michał .W tym momencie sędzia kończy spotkanie 2:4 (2:0) to najniższy wymiar kary dla Orła Białego Koźmin Wielkopolski, mnóstwo niewykorzystanych sytuacji bramkowych i rozluźnienie gry w drugiej połowie pozwoliło na przełożenie w mecz kilka składnych i treningowych akcji, po których nasza drużyna wróciła z 3 jak bardzo cennymi punktami.

reklama

Bramki dla Tura:
51’ Trzepacz Beniamin
55’ Izydorczyk Szymon
69’ Przybylak Krystian
90+2 Ignaczak Michał

Żółte kartki dla Tura:
Maliński Maciej

Skład Tura:
Brzostowski Dariusz
Kowalski Bartosz
Czajka Mikołaj
Izydorczyk Szymon (68’ Ignaczak Michał)
Lament Jakub (Trzepacz Beniamin)
Bieniek Piotr (82’ Pietraszek Rafał)
Fret Adrian
Błaszczyk Daniel (55’ Przybylak Krystian)
Grabowski Bartosz
Młynarski Kuba
Maliński Maciej

reklama

Rez.
Pawlak Mateusz
Przybylak Krystian
Ignaczak Michał
Trzepacz Beniamin
Kaczmarek Przemysław
Kwapisz Kacper
Pietraszek Rafał

Już w najbliższą sobotę 23.09.2017r, o godzinie 13:00 nasz Tur na swoim terenie będzie podejmował drużynę Kania Gostyń.
Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do kibicowania naszym piłkarzom.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama