sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Strażak Licheń Stary - Tur 1921 Turek 3:3 (3:1)

Strażak Licheń Stary - Tur 1921 Turek  3:3 (3:1)
 

W sobotę 16 września w Licheniu kolejny mecz rozegrała drużyna juniorów młodszych Tura 1921 Turek. Już w pierwszej akcji po błędzie obrońcy przed szansą stanął Jakub Lempach, jednak po jego uderzeniu zza pola karnego piłka przeleciała nad poprzeczką. Kolejne 20 minut to bardzo dobra gra gospodarzy , której efektem było trzybramkowe prowadzenie. Piłkarze z Lichenia bardzo szybko przechodzili z obrony do ataku z czym nie mogli poradzić sobie piłkarze Tura. Po tym okresie do głosu coraz częściej zaczęli dochodzić goście. Efektem była bramka Adama Kąciaka , który najprzytomniej zachował się w polu karnych po rzucie wolnym.

Druga połowa to już całkowita dominacja piłkarzy Tura. Znaczna przewaga bardzo długo nie przekładała się na bramki. Najlepsze okazje marnowali Adam Kąciak, Jakub Lempach, Mikołaj Modrzejewski oraz dwukrotnie Gabriel Bazner. Gospodarze nie byli w stanie odpowiedzieć żadną sytuacją. Gdy wydawało się ,że spotkanie zakończy się niezasłużonym zwycięstwem piłkarzy z Lichenia szczęście uśmiechnęło się do gości , którzy w doliczonym czasie gry zdobyli dwie bramki. Najpierw po błędzie obrońcy sytuację sam na sam wykorzystaj Jakub Lempach. Po chwili akcję z prawej strony przeprowadził Szymon Janicki. Po jego zagraniu w pole karne znów najprzytomniej zachował się Adam Kaciak , który doprowadził do wyrównania.

reklama

Patryk Chojnacki- Sebastian Olek, Bartosz Stasiak, Bartosz Łożyński, Patryk Jaśkiewicz, Miłosz Łukasik, Bartosz Frątczak(40Dawid Kasprzak), Mikołaj Modrzejewki(60 Szymon Janicki), Gabriel Bazner, Adam Kąciak, Jakub Lempach.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

3 sierp.
Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

Intensywny weekend drużyn Tura 1921 Turek.

27 lip.
I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020...

I Turniej im. Mariana Donarta - Keeza Cup 2020 już w...

23 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama