poniedziałek 27 stycznia 2020

Anieli, Juliana, Przemysława

reklama

Trampkarz młodszy remisuje w Kole

Trampkarz młodszy remisuje w Kole
 

Zespół trampkarza młodszego w niedzielę w trzeciej kolejce zremisował na wyjeździe z Olimpią Koło 1:1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Nikodem Marciniak.

TUR 1921 Turek grał bardzo dobrze w tym meczu, stwarzając sobie sporo dogodnych sytuacji. Pierwszą bramkę w 19 minucie po prostym indywidualnym błędzie naszego zawodnika zdobyła Olimpia. Jednak strata bramkowa podziałała mobilizująco na naszych zawodników, którzy bardziej zdecydowanie dążyli do wyrównania. W 28 minucie na indywidualną akcję zdecydował się rozgrywający bardzo dobry mecz Marciniak, który po minięciu kilku rywali został sfaulowany w polu karnym. Sędzia dyktuje rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił sam poszkodowany. Pierwsza połowa kończy się remisem.

reklama

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił. Zarówno jedna jak i druga drużyna dążyła do zwycięstwa lecz wynik meczu już się nie zmienił.

TUR 1921 Turek grał w składzie: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski, Filip Kurek, Norbert Jacaszek, Franciszek Tomaszak, Jakub Kotoński, Adam Oleksy, Nikodem Marciniak, Piotr Kubka, Kacper Kałużny oraz Dominik Zub, Piotr Kiduń, Mateusz Romke, Aleksander Robak, Aleksander Kowalczyk, Szymon Nowak.

Trener: Bartosz Grabowski
Zdjęcia: Ireneusz Oleksy

Podobne artykuły

Już dziś wielki mecz: LFA Turek kontra Lech...

Już dziś wielki mecz: LFA Turek kontra Lech Poznań!

16-11-2019
Powiatowy Turniej Oranje Turek Cup 2019

Powiatowy Turniej Oranje Turek Cup 2019

13-11-2019
Co dalej z MGKS Tur 1921 Turek

Co dalej z MGKS Tur 1921 Turek

31-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama