piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Paintball: Mistrzowie Wielkopolski z Turku

Paintball: Mistrzowie Wielkopolski z Turku - foto: zdjęcia dzięki uprzejmości PRT-Chodzież
foto: zdjęcia dzięki uprzejmości PRT-Chodzież 

Mowa o graczach paintballowych z Midway Paintball Group. Pasja, chęć do zabawy, rywalizacji w fajnej atmosferze – to wszystko złożyło się na sukces, jaki osiągnęli w Leśnych Mistrzostwach Polski regionu Wielkopolskiego. Cykl mistrzostw zakładał start na trzech polach na terenie naszego województwa (Witoldzin, Konin, Chodzież).

Po trzech turniejach Leśnych Mistrzostw Polski regionu Wielkopolskiego pod patronatem „Paintball w Polsce” drużyna z Turku wywalczyła miano Mistrza Wielkopolski. Jak mówił koordynator i organizator mistrzostw Andrzej Nawrot (NHP Poznań) drużyna z Turku zasłużyła na szczególne wyróżnienie za największy progres sezonu. Z turnieju na turniej chłopaki z MPG radzili sobie coraz lepiej. W Witoldzinie zajęli 3 miejsce, w pobliskim Koninie – 2 miejsce, w Chodzieży zaś zaszczytne 1 miejsce i w ogólnej klasyfikacji również 1 miejsce wraz z tytułem Mistrza LMP Wielkopolski.

reklama

Dużą zasługę w rozwoju chłopaków dało zaplecze, jakie tworzone jest od lat na polu Midway w gminie Przykona w miejscowości Młyniska. To dzięki ludziom przyjeżdżającym na pole mogli stworzyć drużynę pasjonatów, zapaleńców, którzy swój czas poświęcili na wyjazdy i treningi.

Grupę tworzą gracze: Damian Kacprzak, Piotr Miklas, Rafał Grzelak, Mariusz Kałużny, Roman Kacprzak, Wojtek Pasturek, Joachim Terpiłowski, Przemek Bruś oraz Miłosz Terpiłowski. Chłopaki zapraszają na pole Midway Paintball początkujących graczy do kontaktu na grach otwartych lub grach zorganizowanych. Chętnie podzielą się wiedzą, doradzą oraz potrenują z Wami.

Właściciele pola chcą podziękować portalowi „Paintball w Polsce” za słowa, które motywowały do dalszego działania, promowania i propagowania paintballa w naszym regionie. Zostali docenieni swoimi staraniami poprzez organizację jednej rundy Mistrzostw Polski Konferencji Północnej Polskiej Paintball Ligi w speedballu (sportowa odmiana paintballa) – dzięki takim ludziom jak Piotrek Ciołczyk (ZOMO Team) i Andrzej Nawrot (NHP Poznań) warto grać, bawić się i odnosić sukcesy.

reklama

Materiał nadesłany
zdjęcia dzięki uprzejmości PRT-Chodzież  

Podobne artykuły

Paintball: Leśne Mistrzostwa Polski w Przykonie

Paintball: Leśne Mistrzostwa Polski w Przykonie

12 kw.
Wideo: Kaczkowska Grupa Filmowa już kręci! Oto...

Wideo: Kaczkowska Grupa Filmowa już kręci! Oto...

26-09-2017
Młyniska: Istna wojna z Midway Paintball! Runda...

Młyniska: Istna wojna z Midway Paintball! Runda...

19-07-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama