wtorek 16 kwietnia 2024

Bernarda, Biruty, Erwina

Tuliszków: Lisy mocniejsze niż Orzeł. Gorgolewski i Janicki nie dali szans Grzegorzewowi

W sobotnie popołudnie 14 października Tulisia stoczyła kolejny pojedynek w ramach rozgrywek konińskiej klasy okręgowej. Piłkarze z Tuliszkowa dali w Dzień Edukacji Narodowej niezłą lekcję futbolu gościom z Grzegorzewa, pokonując tamtejszego Orła 3:0. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania. Dwie bramki – z podyktowanego karnego oraz rzutu wolnego – strzelił dla Tulisii Jarosław Gorgolewski, a zwycięstwo przypieczętował golem w ostatnich minutach meczu Patryk Janicki.