piątek 17 sierpnia 2018

Anity, Elizy, Mirona

reklama

Tur 1921 Turek przegrywa z Obrą

Tur 1921 Turek przegrywa z Obrą
 

W 12 kolejce IV ligi Płd. nasz Tur uległ na wyjeździe drużynie Obra 1912 Kościan.

Mimo lepiej grającej drużyny z Turku niestety nie udało się przywieźć 3 punktów z Kościana,nasz Tur jeszcze w tej rundzie nie grał z tak brutalnie grającą futbol drużyną.Zawodnicy Tura już w pierwszej połowie mieli wiele okazji do otwarcia spotkania jednak zabrakło precyzji i wykończenia,do przerwy wynik pozostawał bez zmian mimo chęci strzelenia gola zarówno przez drużynę gospodarzy jak i gości 0:0.

reklama

Druga połowa to już inna para kaloszy okazała się o wiele brutalniejsza oraz o wiele bardziej chamska w wykonaniu zawodników gospodarzy,w 72 minucie Obra wychodzi na prowadzenie ,tur rzuca się do odrabiania strat i już 4 minuty później doprowadza do remisu strzelcem gola Ignaczak Michał. Po tym golu drużyna gospodarzy zaczęła agresywną grę brutalnie faulowali zawodników Tura na co sędzia nie zwracał praktycznie uwagi jakby nie chciał widzieć, że zawodnicy Obry uderzają łokciami naszych zawodników,nie wspominając już o bardzo ciętym języku oraz obraźliwych stwierdzeniach stosowanym w stosunku do naszych zawodników.

Niestety w 87 minucie Tur traci drugą bramkę po której rzuca się całą drużyną aby jeszcze w te parę minut postarać się chociaż o remis jednak gospodarze wykorzystują za mocne otwarcie naszej drużyny i w doliczonym czasie gry strzelają 3 gola. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy ,jednak w jakiej atmosferze.

Najlepszym stwierdzeniem zachowania drużyny gospodarzy będzie przytoczenie ogólno-światowego hasła wygłaszanego na stadionach.

reklama

STOP RASIZMOWI W PIŁCE NOŻNEJ!

Bramki dla Tura: 76’ Ignaczak Michał

Żółte kartki dla Tura: 42’ Błaszczyk Daniel, 71’ Pietraszek Rafał, 82’ Ignaczak Michał, 84’ Kowalski Bartosz.

Skład Tura: Brzostrowski, Błaszczyk (75’ Ignaczak), Kowalski, Czajka, Lament, Trzepacz (88’ Izydorczyk), Bieniek (62’ Maliński), Fret (75’ Przybylak), Grabowski, Pietraszek, Młynarski.

Rezerwowi: Pawlak, Izydorczyk, Tovstopiat, Ignaczak, Kaczmarek, Przybylak, Maliński, Kwapisz.

Już w sobotę 21.10.2017r na stadionie 1000-lecia w Turku odbędzie się 13 kolejka IV ligi Płd przeciwnikiem naszego Tura będzie drużyna Viktorii Września.

Rozpoczęcie spotkania o godzinie 15:00

Serdecznie zapraszamy.

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

z dzisiaj
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama