Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

środa 19 września 2018

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Lekkoatleci ZSR na Mistrzostwach Wielkopolski - powrót do gry

Lekkoatleci ZSR na Mistrzostwach Wielkopolski - powrót do gry
 

W czwartek 12 października na hipodromie Poznań-Wola odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski SZS w sztafetowych biegach przełajowych. 

Uczniowie z naszej szkoły prawo startu zapewnili sobie wygrywając wcześniej zawody powiatowe. Trasa w Poznaniu była bardzo wymagająca, szczególnie ostatni podbieg, który trzeba pokonać już na pełnym zmęczeniu. W rywalizacji wzięło udział blisko trzydzieści szkół z całej Wielkopolski. W tym zaszczytnym gronie Kaczki pokazały się z dobrej strony kończąc bieg na wysokiej dziewiątej pozycji. To duży progres, bowiem przez ostatnie lata nie udawało się nam zakwalifikować
do finału wojewódzkiego.

reklama

Rywalizację rozpoczął Patryk Sikora, kolejno po nim na trasę wyruszali: Kacper Urbaniak, Dominik Włodarczyk, Kamil Orligóra, Adrian Tubacki, Mateusz Piłatowski, Kamil Frątczak, Sebastian Stasiak, Seweryn Krygier, Adam Tomczyński. Rezerwowy zawodnik - Konrad Tubacki. Gratulujemy wszystkim udanego startu. Opiekun zespołu – Marcin Panfil.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kaczki Średnie: Czytamy

Kaczki Średnie: Czytamy "Przedwiośnie"

11 wrz.
Zmiany w powiatowych szkołach

Zmiany w powiatowych szkołach

5 wrz.
Kaczki Średnie: W ZSR CKP znów gwarno. Nowy rok...

Kaczki Średnie: W ZSR CKP znów gwarno. Nowy rok...

3 wrz.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama