poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Tuliszkowscy judocy na turnieju w Rawiczu

Tuliszkowscy judocy na turnieju w Rawiczu
 

21 października Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie brał udział w Rawickim Turnieju Judo Dzieci i Młodzików. Organizatorami imprezy byli: Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Urząd Miasta i Gminy Rawicz, Starostwo Powiatowe w Rawiczu, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rawiczu i Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” Rawicz.

Impreza zgromadziła ok. 300 zawodników z klubów z całej Polski. Tuliszkowscy judocy wystąpili w skaldzie: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Majka Poprawska, Julia Powaga, Maria Pakulska i Klaudia Tomaszewska. Udział w turnieju judocy mogą zaliczyć to bardzo udanych, gdyż każda zawodniczka wróciła z medalem. Zawodnicy za zdobyte miejsce otrzymali medale, dyplomy i nagrody.

reklama

Wyniki: Wiktoria Drożak – 1 miejsce; Maria Pakulska – 1 miejsce; Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce; Julia Kocimska – 2 miejsce; Majak Poprawska – 2 miejsce; Julia Powaga – 3 miejsce.

Wyjazd wspierał Burmistrz GiM w Tuliszkowie oraz sponsorzy klubu; IzoSerwis, PosGlanc, Bud-An Wawrzyniak za co serdecznie dziękujemy.

Trener sekcji - Michał Gaj

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

Tur 1921 Turek wygrywa w I Turnieju im. Mariana...

z dzisiaj
Turniej Ligi Młodych Wojowników

Turniej Ligi Młodych Wojowników

23 lt.
Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i...

Samorządowcy w Malanowie będą kopać w piłkę i pomogą...

21 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama