piątek 26 kwietnia 2019

Marii, Marzeny, Ryszarda

reklama

Tuliszków: Światowy Dzień Judo

Tuliszków: Światowy Dzień Judo
 

Dzień 28 października został przez Międzynarodową Federację Judo ogłoszony Światowym Dniem Judo. W tym roku hasłem przewodnim była Odwaga. Na całym świecie judocy obchodzili na różny sposób swoje święto, także sekcja Judo w Tuliszkowie uczciła ten wyjątkowy dzień. Ogłoszony został konkurs plastyczny w grupie Funny Judo i w grupie młodszej. Przyznano dodatkowo tzw. ,,Nagrodę publiczności’’ Głosowanie odbyło się przez Internet, gdzie każdy mógł oddać glos na wybrany rysunek, rywalizacja była duża, gdyż wiele prac zdobyło po ponad 200 głosów ale najwięcej głosów przypadło Ani Oblizajek z ilością głosów 365!

Każdy z zawodników wykonał prace plastyczne, które zostały ocenione przez trenera sekcji. Podczas oceniania brano pod uwagę; techniki wykonania, rozmiar pracy, samodzielność. Podjąć decyzje było bardzo trudno, bo każdy z uczestników włożył dużo pracy w to, aby jego praca została najlepiej oceniona. Po długich naradach nagrodzone zostały najlepsze 3 prace, każdy kto wykonał pracę otrzymał dyplom uczestnictwa a najlepsi otrzymali książki, puzzle i małą słodkość. Na zajęciach nie zabrakło oczywiście gier, zabaw, gimnastyki jak i technik Judo. World Judo Day 2017 w Tuliszkowie został spędzony w miłej i przyjemnej atmosferze.

reklama

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Wyniki:

Grupa Funny Judo

reklama

1.Bartosz Piątkowski

2. Stanisław Ratke

3. Mateusz Cholewiński

Grupa młodsza:

1. Jakub Styś

2. Kamil Grabowski

3. Szymon Majkowski

Nagroda publiczności:

Anna Oblizajek


Trener sekcji

- Michał Gaj

Podobne artykuły

Judocy z Tuliszkowa w Berlinie. Pojechali aby...

Judocy z Tuliszkowa w Berlinie. Pojechali aby...

15 kw.
Sukces Judoków z Tuliszkowa na Mistrzostwach w...

Sukces Judoków z Tuliszkowa na Mistrzostwach w Poznaniu

11 kw.
VIII Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i...

VIII Otwarte Mistrzostwa Judo Dzieci i Młodzików w...

4 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama