czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Tuliszków: Judocy walczyli podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego

Tuliszków: Judocy walczyli podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego
 

Po raz kolejny judocy z Tuliszkowa wzięli udział w turnieju judo, tym razem 4 listopada udali się na Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego o Puchar Wójta Gminy Suchy Las.

Organizatorami imprezy był Wielkopolski Związek Judo, Urząd Gminy i Miasta Suchy Las i UKS Gimnazjon Suchy Las. Impreza organizowana była dla kategorii młodzika U-14, dzieci starszych U-12 i dzieci młodszych U-10. Tuliszkowscy judocy wystąpili w składzie: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska, Maria Pakulska, Łucja Pawlicka i Jakub Moksik. I tym razem tuliszkowianie nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania wracając do Tuliszkowa z dobrym wynikiem, bowiem każda z zawodniczek zdobyła medal, jedynie Jakub Moksik znalazł się tuż za podium, ale zaprezentował się dobrze jak ocenia trener, gdyż w wadze Kuby było 20 zawodników.

reklama

W klasyfikacji drużynowej judocy z Tuliszkowa zajęli 5 miejsce i zdobyli puchar dla klubu. Zawodnicy za zajęte miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy.

Wyniki:
Wiktoria Drożak – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Maria Pakulska – 1 miejsce
Julia Kocimska – 2 miejsce
Łucja Palwicka – 2 miejsce
Jakub Moksik – 5 miejsce

Wyjazd wspierał UGiM w Tuliszkowie oraz sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do...

UKS Judo Tuliszków rozpoczęło przygotowania do sezonu

10 sierp.
Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego...

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w...

3 lt.
Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

20 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama