piątek 16 listopada 2018

Edmunda, Marii, Marka

reklama

Tuliszków: Judocy walczyli podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego

Tuliszków: Judocy walczyli podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego
 

Po raz kolejny judocy z Tuliszkowa wzięli udział w turnieju judo, tym razem 4 listopada udali się na Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego o Puchar Wójta Gminy Suchy Las.

Organizatorami imprezy był Wielkopolski Związek Judo, Urząd Gminy i Miasta Suchy Las i UKS Gimnazjon Suchy Las. Impreza organizowana była dla kategorii młodzika U-14, dzieci starszych U-12 i dzieci młodszych U-10. Tuliszkowscy judocy wystąpili w składzie: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska, Maria Pakulska, Łucja Pawlicka i Jakub Moksik. I tym razem tuliszkowianie nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania wracając do Tuliszkowa z dobrym wynikiem, bowiem każda z zawodniczek zdobyła medal, jedynie Jakub Moksik znalazł się tuż za podium, ale zaprezentował się dobrze jak ocenia trener, gdyż w wadze Kuby było 20 zawodników.

reklama

W klasyfikacji drużynowej judocy z Tuliszkowa zajęli 5 miejsce i zdobyli puchar dla klubu. Zawodnicy za zajęte miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy.

Wyniki:
Wiktoria Drożak – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Maria Pakulska – 1 miejsce
Julia Kocimska – 2 miejsce
Łucja Palwicka – 2 miejsce
Jakub Moksik – 5 miejsce

Wyjazd wspierał UGiM w Tuliszkowie oraz sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Judo Tuliszków na V Memoriale im. Józefa...

Judo Tuliszków na V Memoriale im. Józefa...

13 list.
Judo: X Memoriał im. Jigoro Kano

Judo: X Memoriał im. Jigoro Kano

8 list.
Tuliszków: World Judo Day 2018

Tuliszków: World Judo Day 2018

29 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama