Msza św. o szczęśliwe odnalezienie Michała Rosiaka w Kościele pw. NSPJ w dniu 22 stycznia o godz. 8.00

wtorek 22 stycznia 2019

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

Tuliszków: Judocy walczyli podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego

Tuliszków: Judocy walczyli podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Poznańskiego
 

Po raz kolejny judocy z Tuliszkowa wzięli udział w turnieju judo, tym razem 4 listopada udali się na Otwarte Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego o Puchar Wójta Gminy Suchy Las.

Organizatorami imprezy był Wielkopolski Związek Judo, Urząd Gminy i Miasta Suchy Las i UKS Gimnazjon Suchy Las. Impreza organizowana była dla kategorii młodzika U-14, dzieci starszych U-12 i dzieci młodszych U-10. Tuliszkowscy judocy wystąpili w składzie: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska, Maria Pakulska, Łucja Pawlicka i Jakub Moksik. I tym razem tuliszkowianie nie zawiedli i stanęli na wysokości zadania wracając do Tuliszkowa z dobrym wynikiem, bowiem każda z zawodniczek zdobyła medal, jedynie Jakub Moksik znalazł się tuż za podium, ale zaprezentował się dobrze jak ocenia trener, gdyż w wadze Kuby było 20 zawodników.

reklama

W klasyfikacji drużynowej judocy z Tuliszkowa zajęli 5 miejsce i zdobyli puchar dla klubu. Zawodnicy za zajęte miejsca na podium otrzymali medale i dyplomy.

Wyniki:
Wiktoria Drożak – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Maria Pakulska – 1 miejsce
Julia Kocimska – 2 miejsce
Łucja Palwicka – 2 miejsce
Jakub Moksik – 5 miejsce

Wyjazd wspierał UGiM w Tuliszkowie oraz sponsor klubu p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Podobne artykuły

Michała szuka już cała Polska. Nowe informacje...

Michała szuka już cała Polska. Nowe informacje z...

z wczoraj
Mikołajkowy Turniej Judo w Ślesinie

Mikołajkowy Turniej Judo w Ślesinie

14-12-2018
Judo Tuliszków na IV edycji Super Ligi

Judo Tuliszków na IV edycji Super Ligi

22-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama