piątek 25 czerwca 2021

Łucji, Witolda, Wilhelma

19°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Kopernik Plus i SP nr 1 w Turku bili rekord Guinnessa w Warszawie

Kopernik Plus i SP nr 1 w Turku bili rekord Guinnessa w Warszawie
 

Na zaproszenie Artura Siódmiaka i jego Fundacji „AS Factory”, uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku skupieni wokół projektu Turkowska Akademia Sportu kolejny raz brali udział w biciu „rekordu Guinnessa w największej w historii lekcji w-f.”

To wydarzenie z niepowtarzalną atmosferą i dużą ilością gwiazd sportu odbyło się w dniu 17 listopada 2017 r. w hali widowiskowo sportowej Torwar w Warszawie i skupiło osiem tysięcy uczniów z całej Polski. Po ustanowieniu rekordu Polski w aerobiku grupowymi i udziale w biciu rekordu w resuscytacji to kolejny tegoroczny rekord Stowarzyszenia Kopernik Plus zyskuje też coraz więcej nowych sympatyków. Kolejnym właścicielem koszulki projektu Turkowska Akademia Sportu został organizator rekordu Artur Siódmiak.

reklama

Dla uczniów to niecodzienne przeżycie brać udział w takiej lekcji. Dodatkową atrakcją były spotkania z gwiazdami sportu i autografy, które można było zebrać. Artur Siódmiak, Tomasz Majewski, Paweł Zagumny, Łukasz Kadziewicz, Natalia Madaj, Szymon Kołecki, Mariusz Czerkawski, Andrzej Supron, Grzegorz Tkaczyk oraz Rafał Brzozowski chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka "Na sportowo i wesoło" w Szkole...

4 czerw.
Wideo: Kolejne serduszko na nakrętki w Turku....

Wideo: Kolejne serduszko na nakrętki w Turku. SP1...

2 czerw.
Uczniowie SP1 wygrywają z nauczycielami w...

Uczniowie SP1 wygrywają z nauczycielami w sportowym...

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama