poniedziałek 20 sierpnia 2018

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

TUR remisuje we Wrześni

TUR remisuje we Wrześni
 

W ostatnim swoim meczu w rundzie jesiennej zespół trampkarza młodszego zremisował na wyjeździe z drużyną Victorii Września 1:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył Kacper Kałużny.

Nasz zespół mecz rozpoczął w fatalnym stylu. Już w 5 minucie błąd w komunikacji naszego bramkarza z jednym z obrońców wykorzystał napastnik gospodarzy, który skierował piłkę do pustej bramki. Stracony gol podziałał bardzo mobilizująco na naszych piłkarzy i od tego momentu TUR zdecydowanie dominował na boisku. Już po dwóch minutach wyrównał Kacper Kałużny. Kolejne akcje były równie groźne lecz brakowało szczęścia i dobrego wykończenia. Do przerwy dogodne sytuacje mieli jeszcze Kałużny, Marciniak oraz Lorens. Po jednym z rzutów rożnych powalony w polu karnym został Jakub Kotoński lecz sędzia nie odgwizdał ewidentnej jedenastki.

reklama

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. TUR miał wyraźną przewagę w tym meczu lecz nie potrafił jej zamienić na bramki. Warto odnotować, że piłka po strzałach naszych zawodników trzy razy lądowała na poprzeczce i raz trafiła w słupek. Słaba skuteczność sprawiła, że nasi młodzi piłkarze tylko zremisowali na trudnym terenie we Wrześni.

Skład zespołu: Kamil Ślusarek, Kacper Chruściński, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Staszak, Norbert Jacaszek, Adam Oleksy, Franciszek Tomaszak, Nikodem Marciniak, Mateusz Lorens, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Dominik Wdowiak, Filip Kurek, Jakub Kotoński, Kamil Krotowski, Piotr Kubka.

Trener: Bartosz Grabowski

Podobne artykuły

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

Tur 1921 Turek vs Odolanovia Odolanów

17 sierp.
Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła...

Kuba Młynarski zawodnikiem III-ligowego Sokoła Kleczew

14 sierp.

"Turowi 1921" brakuje pieniędzy. Młodzi piłkarze...

6 sierp.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama