sobota 15 sierpnia 2020

Marii, napoleona, Stelii

reklama

Wicemistrzyni Europy w Karate z turkowskiego ZST

Wicemistrzyni Europy w Karate z turkowskiego ZST
 

11 listopada b.r. roku Polska Organizacja Kyokushin zorganizowała Mistrzostwa Europy U16 i U22. Tym razem Mistrzostwa obyły się w Kielcach z udziałem 350 zawodników z 23 państw europejskich w walkach full kontakt na 5 matach.

W reprezentacji kraju znalazło się dwóch zawodników z Klubu Sportów i Sztuk Walk Kyokushin, którzy podczas kwalifikacji w Rzeszowie wywalczyli sobie miejsce w reprezentacji Polski Gabriela Kolenda U 16 z Zespołu Szkół Technicznych i Paweł Dytkowicz U 22 z Liceum Ogólnokształcącego.

reklama

Gabriela Kolenda po trzech wygranych walkach znalazła się w finale, gdzie po wyrównanej walce przegrała z reprezentantką Bułgarii i tym samym została V-ce Mistrzynią Europy.

Paweł Dytkowicz przegrał swoją pierwszą walkę z reprezentantem Litwy 2:3, zabrakło przysłowiowej kropki nad "i" czyli szczęścia.

Przed Mistrzostwami odbył się międzynarodowy kurs sędziowski w którym uczestniczył i zaliczył go Dariusz Jasiakiewicz.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku i Starosty Tureckiego, Radzie Rodziców ZST w Turku, Dyrektorowi Bogdanowi Pastuszko EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A., Restauracji Turkovia, Firmie Alexas, Centrum Diagnostyki RODAMED, Restauracji Staropolski oraz rodzicom naszych zawodników za wsparcie wyjazdu na ME.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów...

Stypendia sportowe dla zawodników Klubu Sportów i...

26 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama