poniedziałek 20 sierpnia 2018

Bernarda, Sabiny, Samuela

reklama

Wicemistrzyni Europy w Karate z turkowskiego ZST

Wicemistrzyni Europy w Karate z turkowskiego ZST
 

11 listopada b.r. roku Polska Organizacja Kyokushin zorganizowała Mistrzostwa Europy U16 i U22. Tym razem Mistrzostwa obyły się w Kielcach z udziałem 350 zawodników z 23 państw europejskich w walkach full kontakt na 5 matach.

W reprezentacji kraju znalazło się dwóch zawodników z Klubu Sportów i Sztuk Walk Kyokushin, którzy podczas kwalifikacji w Rzeszowie wywalczyli sobie miejsce w reprezentacji Polski Gabriela Kolenda U 16 z Zespołu Szkół Technicznych i Paweł Dytkowicz U 22 z Liceum Ogólnokształcącego.

reklama

Gabriela Kolenda po trzech wygranych walkach znalazła się w finale, gdzie po wyrównanej walce przegrała z reprezentantką Bułgarii i tym samym została V-ce Mistrzynią Europy.

Paweł Dytkowicz przegrał swoją pierwszą walkę z reprezentantem Litwy 2:3, zabrakło przysłowiowej kropki nad "i" czyli szczęścia.

Przed Mistrzostwami odbył się międzynarodowy kurs sędziowski w którym uczestniczył i zaliczył go Dariusz Jasiakiewicz.

reklama

Zarząd Klubu składa podziękowania dla Burmistrza Turku i Starosty Tureckiego, Radzie Rodziców ZST w Turku, Dyrektorowi Bogdanowi Pastuszko EuCO.pl Europejskie Centrum Odszkodowań S.A., Restauracji Turkovia, Firmie Alexas, Centrum Diagnostyki RODAMED, Restauracji Staropolski oraz rodzicom naszych zawodników za wsparcie wyjazdu na ME.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

13 czerw.
Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

Walczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

5 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama