sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Tuliszków: Judocy z medalami

Tuliszków: Judocy z medalami
 

Pięciu reprezentantów UKS Judo Tuliszków reprezentując tym razem Szkołę podstawową w Tuliszkowie wzięło w niedzielę udział w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Judo w Poznaniu. Organizatorami imprezy był Okręgowy Związek Judo i Szkolny Związek Sportowy w Poznaniu.

W niedziele 3 grudnia uczniowie szkoły podstawowej  w Tuliszkowie wybrali się do Poznania gdzie około 40 Szkół Podstawowych województwa wielkopolskiego rywalizowało na tatami w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski w judo w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach brały udział dzieci urodzone w latach  2002, 2003 i 2004. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie a na co dzień zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie reprezentowali tym razem nie klub, a Szkołę Podstawową w Tuliszkowie zdobywając punkty do wielkopolskiego współzawodnictwa sportowego

reklama

Wszyscy zawodnicy z Poznania wrócili z dobrymi wynikami. A na najwyższym stopniu podium stanęła Paula Markiewicz, zajmując pierwsze miejsce. Srebrny medal zdobyła Natalia Poprawska, przegrywając zaledwie jedną walkę. Tego samego koloru medal zdobył Norbert Tomaszewski. Na najniższym stopniu podium stanęła Katarzyna Konieczka.
Bez zdobyczy medalowej swój udział w zawodach zakończył Jan Antoniewicz zajmując tuż za podium, tzn. piąte miejsce.

Wielkim sukcesem rywalizacje zakończyły dziewczęta zdobywając po raz kolejny pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej dla Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie.

Trener sekcji - Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: Judocy trenowali z Mistrzynią. Aneta...

Tuliszków: Judocy trenowali z Mistrzynią. Aneta...

z dzisiaj
Tuliszków: Trenowały w Japonii. Natalia i Paula...

Tuliszków: Trenowały w Japonii. Natalia i Paula...

26 lip.
Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

2 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama