czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Tur 1921: Turniej halowy w wykonaniu trampkarza młodszego

Tur 1921: Turniej halowy w wykonaniu trampkarza młodszego
 

W sobotę od rana dwie drużyny trampkarza młodszego rywalizowały w halowym turnieju w Rychwale. Do grupy A trafiły zespoły takie jak: Fanclub Dąbroszyn I, TUR 1921 Turek II, Zjednoczeni Rychwał II, CKS Zbiersk oraz GKS Rzgów. W grupie B grały zespoły: TUR 1921 Turek I, Fanclub Dąbroszyn II, Zjednoczeni Rychwał I oraz Warta Rumin.

Wyniki naszych drużyn:

reklama
  • TUR 1921 Turek II - GKS Rzgów 0:3
  • TUR 1921 Turek II - Fanclub Dąbroszyn I 0:0
  • TUR 1921 Turek II - Zjednoczeni Rychwał II 1:0
  • TUR 1921 Turek II - CKS Zbiersk 0:0
  • TUR 1921 Turek I - Fanclub Dąbroszyn II 3:0
  • TUR 1921 Turek I - Zjednoczeni Rychwał I 4:0
  • TUR 1921 Turek I - Warta Rumin 2:1

Nasz pierwszy zespół wygrywając wszystkie mecze w grupie B awansował z pierwszego miejsca do półfinału, natomiast druga drużyna w ostatni meczu potrzebowała zwycięstwa w starciu z CKS Zbiersk. Mimo przewagi Tura mecz zakończył się bezbramkowym remisem, dzięki czemu to zawodnicy ze Zbierska zagrali w półfinale rywalizując w nim z pierwszym zespołem Tura. W półfinale od początku meczu to nasi zawodnicy dominowali na boisku, stwarzając sobie dużo sytuacji, natomiast przeciwnicy bardzo rzadko przedostawali się pod naszą bramkę. Mimo kilku naprawdę dobrych okazji nie udało się strzelić bramki, a o wyniku zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali piłkarze ze Zbierska. TUR I podrażniony brakiem awansu do finału w meczu o 3 miejsce pokonał Wartę Rumin 2:0.

TUR I grał w składzie: Kamil Ślusarek, Jakub Kotoński, Adam Oleksy (2 bramki), Norbert Jacaszek (1 br.), Nikodem Marciniak (4 br.) oraz Miłosz Maciejewski, Franciszek Tomaszak (2br.), Piotr Kubka (2br.), Mateusz Romke.

TUR II grał w składzie: Łukasz Jarmuż, Marcel Czapnik, Kacper Chruściński, Kamil Krotowski, Mateusz Lorens oraz Błażej Potasiński (1br.), Igor Pichłacz, Dominik Wdowiak, Aleksander Robak.

reklama

Trener: Bartosz Grabowski

Cały turniej wygrała drużyny GKS Rzgów, której gratulujemy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Walne Zebranie Sprawozdawcze MGKS

Walne Zebranie Sprawozdawcze MGKS "Tur 1921" Turek

26 czerw.
Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

Wygrana młodzika starszego Tura 1921 Turek

13 czerw.
TUR remisuje z Oranje

TUR remisuje z Oranje

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama