poniedziałek 03 sierpnia 2020

Augustyna, Kamelii, Lidii

reklama

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo
 

8 grudnia na sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie odbyło się Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Udział w spotkaniu wzięło 80 zawodników sekcji oraz licznie zebrani rodzicie, sympatycy Judo i mieszkańcy Tuliszkowa oraz zaproszeni goście. Podczas spotkania na gości czekało kilka niespodzianek, m.in. podziękowania dla osób wspierających sekcje, film z podsumowaniem 2017 roku, odwiedziny św. Mikołaja i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

Wszyscy zebrani na sali w miłej i świątecznej atmosferze spędzili piątkowy wieczór podziwiając umiejętności zawodników na filmie podsumowującym imprezy z całego roku. Na koniec każdy zawodnik otrzymał paczki świąteczne ufundowane przez Prezesa IzoSerwis, właściciela Hurtowni Artykułów Przemysłowych i firmy Bud-An Wawrzyniak. Spotkanie odbyło się  dzięki pomocy rodziców zawodników którzy przygotowali bardzo smaczne ciasta, potrawy i napoje dla gości.

reklama

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Chciałbym bardzo podziękować Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie, a przede wszystkim sponsorom klubu, p. Jakubowi Kowalczykowi Prezesowi firmy IzoSerwis, , p. Józefowi Andrzejewskiemu, właścicielowi Hurtowni Artykułów Przemysłowych w Tuliszkowie, p. Anecie Wawrzyniak, firma Bud-An Wawrzyniak oraz p. Tomaszowi Glanc, firma PosGlanc za wspieranie klubu, ta ogromna i bezinteresowna pomoc przyniosła wiele sukcesów, nie udało by się tego osiągnąć bez tak ogromnej pomocy. Pragnę skierować serdeczne podziękowania w stronę rodziców dzieci, którzy pomogli zorganizować spotkanie.

Trener sekcji
– Michał Gaj

Podobne artykuły

Obóz sportowo-rekreacyjny członków UKS Judo...

Obóz sportowo-rekreacyjny członków UKS Judo Tuliszków

16 lip.
Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego...

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w...

3 lt.
Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

20 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama