czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo

Tuliszków: Świąteczne spotkanie UKS Judo
 

8 grudnia na sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Tuliszkowie odbyło się Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Udział w spotkaniu wzięło 80 zawodników sekcji oraz licznie zebrani rodzicie, sympatycy Judo i mieszkańcy Tuliszkowa oraz zaproszeni goście. Podczas spotkania na gości czekało kilka niespodzianek, m.in. podziękowania dla osób wspierających sekcje, film z podsumowaniem 2017 roku, odwiedziny św. Mikołaja i pyszne ciasta przygotowane przez rodziców.

Wszyscy zebrani na sali w miłej i świątecznej atmosferze spędzili piątkowy wieczór podziwiając umiejętności zawodników na filmie podsumowującym imprezy z całego roku. Na koniec każdy zawodnik otrzymał paczki świąteczne ufundowane przez Prezesa IzoSerwis, właściciela Hurtowni Artykułów Przemysłowych i firmy Bud-An Wawrzyniak. Spotkanie odbyło się  dzięki pomocy rodziców zawodników którzy przygotowali bardzo smaczne ciasta, potrawy i napoje dla gości.

reklama

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Chciałbym bardzo podziękować Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie, a przede wszystkim sponsorom klubu, p. Jakubowi Kowalczykowi Prezesowi firmy IzoSerwis, , p. Józefowi Andrzejewskiemu, właścicielowi Hurtowni Artykułów Przemysłowych w Tuliszkowie, p. Anecie Wawrzyniak, firma Bud-An Wawrzyniak oraz p. Tomaszowi Glanc, firma PosGlanc za wspieranie klubu, ta ogromna i bezinteresowna pomoc przyniosła wiele sukcesów, nie udało by się tego osiągnąć bez tak ogromnej pomocy. Pragnę skierować serdeczne podziękowania w stronę rodziców dzieci, którzy pomogli zorganizować spotkanie.

Trener sekcji
– Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

2 lip.
Konferencja szkoleniowa trenerów Polskiego...

Konferencja szkoleniowa trenerów Polskiego Związku Judo

29 czerw.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama