czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Tuliszkowscy judocy na mikołajkowym turnieju

Tuliszkowscy judocy na mikołajkowym turnieju
 

W sobotę, tj. 9 grudnia na hali sportowej w Ślesinie odbył się Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci. Organizatorem imprezy był UKS Górnik Konin w którym wystartowało ponad 100 młodych zawodników z klubów: Gimnazjon Suchy Las, Kasztelania Brudzew, UKS Judo Tuliszków, UKS 6 Rawicz, UKS Samuraj Konin, Konińskie Centrum Ju Jitsu, Akademia Judo Poznań i Górnik Konin.

Impreza sportowa organizowana została dla najmłodszych zawodników z roczników 2007/2008 i 2009/2010. Były dobre walki, były emocje i było świątecznie.

reklama

Judocy z Tuliszkowa wystąpili w składzie; Natalia Zając, Klaudia Tomaszewska, Maja, Michalak, Kamil Grabowski, Mateusz Durski i Kacper Moksik. Występ młodych judoków można zaliczyć do udanych gdyż każdy znalazł się na podium i zdobył upragniony medal.

Na koniec każdy z zawodników otrzymał medale które wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Pan Mariusz Zaborowski oraz Przewodniczący Komisji Sportu w Ślesinie Pan Paweł Janczewski a dyplomy i nagrody dzieci otrzymały z rąk samego Mikołaja.

Wyniki:

reklama
  • Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
  • Kamil Grabowski – 1 miejsce
  • Natalia Zając = 3 miejsce
  • Maja Michalak – 3 miejsce
  • Mateusz Durski – 3 miejsce
  • Kacper Moksik – 3 miejsce

Trener sekcji - Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

2 lip.
Konferencja szkoleniowa trenerów Polskiego...

Konferencja szkoleniowa trenerów Polskiego Związku Judo

29 czerw.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama