wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Tuliszkowscy judocy na mikołajkowym turnieju

Tuliszkowscy judocy na mikołajkowym turnieju
 

W sobotę, tj. 9 grudnia na hali sportowej w Ślesinie odbył się Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci. Organizatorem imprezy był UKS Górnik Konin w którym wystartowało ponad 100 młodych zawodników z klubów: Gimnazjon Suchy Las, Kasztelania Brudzew, UKS Judo Tuliszków, UKS 6 Rawicz, UKS Samuraj Konin, Konińskie Centrum Ju Jitsu, Akademia Judo Poznań i Górnik Konin.

Impreza sportowa organizowana została dla najmłodszych zawodników z roczników 2007/2008 i 2009/2010. Były dobre walki, były emocje i było świątecznie.

reklama

Judocy z Tuliszkowa wystąpili w składzie; Natalia Zając, Klaudia Tomaszewska, Maja, Michalak, Kamil Grabowski, Mateusz Durski i Kacper Moksik. Występ młodych judoków można zaliczyć do udanych gdyż każdy znalazł się na podium i zdobył upragniony medal.

Na koniec każdy z zawodników otrzymał medale które wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Pan Mariusz Zaborowski oraz Przewodniczący Komisji Sportu w Ślesinie Pan Paweł Janczewski a dyplomy i nagrody dzieci otrzymały z rąk samego Mikołaja.

Wyniki:

reklama
  • Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
  • Kamil Grabowski – 1 miejsce
  • Natalia Zając = 3 miejsce
  • Maja Michalak – 3 miejsce
  • Mateusz Durski – 3 miejsce
  • Kacper Moksik – 3 miejsce

Trener sekcji - Michał Gaj

Podobne artykuły

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego...

Aktywne ferie Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w...

3 lt.
Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

Judocy z Tuliszkowa trenowali z najlepszymi.

20 st.
Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu...

Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego...

2 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama