wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa
 

W dniach 5-7 stycznia 2018 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Shihan Kumiko Sunakawa - 5 dan WKO (Japonia).

Głównym celem szkolenia było przypomnienie podstaw wykonywania technik w kihon oraz poruszania się w różnych pozycjach ido geyko. Ponadto odbył się trening walki w kontakcie podczas, którego zwrócono uwagę na sposób obrony i ataku obniżonej pozycji w różnych płaszczyznach. Na zakończenie obyły się techniczne zajęcia poświęcone mistrzowskich kata. Shinan Kumiko również pokazała najnowsze metody treningowe z dziećmi jakie są realizowane podczas treningów w japońskich dojo. Nasz region reprezentowali szkoleniowcy w osobach: Dariusz Jasiakiewicz i Daniel Pakuła.

Korzystając z okazji ogłaszamy nowy nabór do sekcji karate, judo, kickboxingu, Muay Thai i K1 na terenie Turku, Malanowa, Tuliszkowa, Grzymiszewa, Kowali Księżych. Szczegóły na www.karate.turek.net.pl.

materiał nadesłany
 

Podobne artykuły

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w...

Karatecy ze Strikera na Letnim Obozie Karate w Tucholi

5 sierp.
Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i...

Sport to zdrowie, zadbaj o swoje pociechy i zapisz...

28 lip.
Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama