środa 28 września 2022

Libuszy, Wacławy, Wacława

6°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa
 

W dniach 5-7 stycznia 2018 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Shihan Kumiko Sunakawa - 5 dan WKO (Japonia).

Głównym celem szkolenia było przypomnienie podstaw wykonywania technik w kihon oraz poruszania się w różnych pozycjach ido geyko. Ponadto odbył się trening walki w kontakcie podczas, którego zwrócono uwagę na sposób obrony i ataku obniżonej pozycji w różnych płaszczyznach. Na zakończenie obyły się techniczne zajęcia poświęcone mistrzowskich kata. Shinan Kumiko również pokazała najnowsze metody treningowe z dziećmi jakie są realizowane podczas treningów w japońskich dojo. Nasz region reprezentowali szkoleniowcy w osobach: Dariusz Jasiakiewicz i Daniel Pakuła.

Korzystając z okazji ogłaszamy nowy nabór do sekcji karate, judo, kickboxingu, Muay Thai i K1 na terenie Turku, Malanowa, Tuliszkowa, Grzymiszewa, Kowali Księżych. Szczegóły na www.karate.turek.net.pl.

materiał nadesłany
 

2
3
4
5
6
7
8
9
10

Podobne artykuły

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku...

16 wrz.
Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

Pierwsze zawody Pucharu Polski za nimi!...

6 wrz.
Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk...

Wspaniałe wakacje z judo. Klub Sportów i Sztuk Walk...

5 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama