czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa

Karatecy trenowali z Shihan Kumiko Sunakawa
 

W dniach 5-7 stycznia 2018 roku w Grodzisku Mazowieckim odbyło się zgrupowanie szkoleniowe Shihan Kumiko Sunakawa - 5 dan WKO (Japonia).

Głównym celem szkolenia było przypomnienie podstaw wykonywania technik w kihon oraz poruszania się w różnych pozycjach ido geyko. Ponadto odbył się trening walki w kontakcie podczas, którego zwrócono uwagę na sposób obrony i ataku obniżonej pozycji w różnych płaszczyznach. Na zakończenie obyły się techniczne zajęcia poświęcone mistrzowskich kata. Shinan Kumiko również pokazała najnowsze metody treningowe z dziećmi jakie są realizowane podczas treningów w japońskich dojo. Nasz region reprezentowali szkoleniowcy w osobach: Dariusz Jasiakiewicz i Daniel Pakuła.

Korzystając z okazji ogłaszamy nowy nabór do sekcji karate, judo, kickboxingu, Muay Thai i K1 na terenie Turku, Malanowa, Tuliszkowa, Grzymiszewa, Kowali Księżych. Szczegóły na www.karate.turek.net.pl.

materiał nadesłany
 

Podobne artykuły

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

Kickboxerzy zakończyli sezon szkoleń

3 lip.
Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

2 lip.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama