czwartek 19 lipca 2018

Alfreny, Rufina, Wincentego

reklama

"Biegaj Mądrze, Biegaj Zdrowo". Adam Kszczot wyjaśni, jak to zrobić

 

Biegaj Mądrze, Biegaj Zdrowo - pod takim tytułem odbędzie się konferencja dla biegaczy, trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Prelegentami będą wybitni przedstawiciele królowej sportu. Pierwszy z nich to aktualnie najwybitniejszy biegacz w Polsce, a mianowicie Adam Kszczot. V-ce mistrz świata w biegu na 800 metrów, wybitny biegacz ale również człowiek posiadający ogromną wiedzę na temat treningu biegacza. Później tematykę w zakresie przygotowania do biegu poprowadzi olimpijczyk z Pekinu, 10-krotny mistrz Polski Tomasz Szymkowiak. Na koniec lekarz Maciej Nowak wyjaśni medyczne aspekty przygotowania sportowca do zawodów, opowie o niebezpieczeństwach które czekają źle trenujących osób. Wszystko to odbędzie się 11 marca (zmiana terminu z 17 lutego) w auli I LO w Turku, które jest jednym ze współorganizatorów w/w wydarzenia.

Na konferencję zaprasza Prezes LZS Baszta Wyszyna Bartłomiej Wiśniewski, firma Kupiec oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18 maj.
Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej...

Wyszyna: 26 maja pobiegnij w V Wyszyńskiej Dziesiatce

9 maj.
Wyszyna: Świętowali 10-lecie Baszty

Wyszyna: Świętowali 10-lecie Baszty

26-10-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama