poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

"Biegaj Mądrze, Biegaj Zdrowo". Adam Kszczot wyjaśni, jak to zrobić

 

Biegaj Mądrze, Biegaj Zdrowo - pod takim tytułem odbędzie się konferencja dla biegaczy, trenerów oraz nauczycieli wychowania fizycznego.

Prelegentami będą wybitni przedstawiciele królowej sportu. Pierwszy z nich to aktualnie najwybitniejszy biegacz w Polsce, a mianowicie Adam Kszczot. V-ce mistrz świata w biegu na 800 metrów, wybitny biegacz ale również człowiek posiadający ogromną wiedzę na temat treningu biegacza. Później tematykę w zakresie przygotowania do biegu poprowadzi olimpijczyk z Pekinu, 10-krotny mistrz Polski Tomasz Szymkowiak. Na koniec lekarz Maciej Nowak wyjaśni medyczne aspekty przygotowania sportowca do zawodów, opowie o niebezpieczeństwach które czekają źle trenujących osób. Wszystko to odbędzie się 11 marca (zmiana terminu z 17 lutego) w auli I LO w Turku, które jest jednym ze współorganizatorów w/w wydarzenia.

Na konferencję zaprasza Prezes LZS Baszta Wyszyna Bartłomiej Wiśniewski, firma Kupiec oraz Starostwo Powiatowe w Turku.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wyszyna: Zapisałeś się na III Husar Race? Czas...

Wyszyna: Zapisałeś się na III Husar Race? Czas ucieka!

06-08-2018
Wyszyna: Jesteś twardzielem? Bieg Husar Race to...

Wyszyna: Jesteś twardzielem? Bieg Husar Race to...

25-07-2018
Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za...

Wiśniewski i Sochacki nagrodzeni za propagowanie...

18-05-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama