sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej
 

Tegoroczny 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wesprzeć na najrozmaitsze sposoby. Jednym z nich było wzięcie udziału w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Słodkowie.

Sportowa impreza odbyła się w dniu 26. Finału czyli w niedzielę 14 stycznia. Początek zmagań zaplanowano na godz. 10:00. Mecze rozgrywane były w sali sportowej w Słodkowie, a do udziału w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Słodkowie zachęciło miłośników aktywnego wypoczynku Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport”.

reklama

Zespoły zmierzyły się najpierw w systemie rozgrywek „każdy z każdym” podczas fazy grupowej. Niestety, wtedy to z turniejem pożegnały się takie teamy, jak OSP Turek, OSP Żuki czy zespół Lokalnego Porozumienia Samorządowego. Szanse na końcowy sukces zachowały tylko cztery drużyny.

PÓŁFINAŁY
Tur 1921 Turek – Grom Malanów 4:0
OSP Słodków – Profesorki 0:0 (k. 3:2)

MECZ O III MIEJSCE
Grom Malanów – Profesorki 1:2

FINAŁ
OSP Słodków – Tur 1921 Turek 0:3

Organizatorzy turnieju składają podziękowania osobom i firmom, które wsparły ten szczytny cel: Drewtur LTM  Greber, Piekarnia Muchlin, Piekarnia Wietrzyk, Jacek Wzorek, Dariusz Kowalski, Marcin Nycek oraz Wójt Karol Mikołajczyk.

AW

Podobne artykuły

Słodków: Gminno-Miejsko-Parafialne Dożynki już...

Słodków: Gminno-Miejsko-Parafialne Dożynki już 26...

14 sierp.
Słodków Kolonia: VIII Turniej Siatkówki Plażowej

Słodków Kolonia: VIII Turniej Siatkówki Plażowej

30 lip.
Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w...

Wideo: Gasili pożar w budynku biblioteki w Słodkowie

18 lip.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama