wtorek 11 sierpnia 2020

Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

reklama

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Słodków: Triumf Tura w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej
 

Tegoroczny 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było wesprzeć na najrozmaitsze sposoby. Jednym z nich było wzięcie udziału w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Słodkowie.

Sportowa impreza odbyła się w dniu 26. Finału czyli w niedzielę 14 stycznia. Początek zmagań zaplanowano na godz. 10:00. Mecze rozgrywane były w sali sportowej w Słodkowie, a do udziału w Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej w Słodkowie zachęciło miłośników aktywnego wypoczynku Stowarzyszenie „Edukacja Kultura Sport”.

reklama

Zespoły zmierzyły się najpierw w systemie rozgrywek „każdy z każdym” podczas fazy grupowej. Niestety, wtedy to z turniejem pożegnały się takie teamy, jak OSP Turek, OSP Żuki czy zespół Lokalnego Porozumienia Samorządowego. Szanse na końcowy sukces zachowały tylko cztery drużyny.

PÓŁFINAŁY
Tur 1921 Turek – Grom Malanów 4:0
OSP Słodków – Profesorki 0:0 (k. 3:2)

MECZ O III MIEJSCE
Grom Malanów – Profesorki 1:2

FINAŁ
OSP Słodków – Tur 1921 Turek 0:3

Organizatorzy turnieju składają podziękowania osobom i firmom, które wsparły ten szczytny cel: Drewtur LTM  Greber, Piekarnia Muchlin, Piekarnia Wietrzyk, Jacek Wzorek, Dariusz Kowalski, Marcin Nycek oraz Wójt Karol Mikołajczyk.

AW

Podobne artykuły

UKS

UKS "SPRINTER" Słodków ze wsparciem z Ministerstwa...

3 sierp.
Listy do redakcji: Manipulacja i...

Listy do redakcji: Manipulacja i...

24 mrz.
Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama