sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Jakub Lempach Wicemistrzem Polski w biegu na 60 metrów

Jakub Lempach Wicemistrzem Polski w biegu na 60 metrów - fot. od lewej Jakub Lempach, Oliwier Wdowiak i Szymon Szachniewicz
fot. od lewej Jakub Lempach, Oliwier Wdowiak i Szymon Szachniewicz 

W dniach 9 – 11 luty w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych w lekkoatletyce. Podczas tych zawodów srebrny medal w biegu na 60 m wywalczył Jakub Lempach LKS „Maraton” Turek.

Uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Turku podopieczny Zbigniewa Ryczyńskiego uzyskał najlepszy swój wynik w tym sezonie 7.00 s. i po zaciętej walce uległ Oliwerowi Wdowiakowi z CWKS Resovi Rzeszów, który uzyskał czas 6,95 s na trzecim stopniu podium uplasował się Szymon Szachniewicz z MKS MOS Wrocław z czasem 7,04 s.

Zbigniew Ryczyński

Podobne artykuły

Morsy Turek na VI Dolnośląskim Festiwalu Biegów...

Morsy Turek na VI Dolnośląskim Festiwalu Biegów...

26 lip.
V biegi w Wyszynie zakończone

V biegi w Wyszynie zakończone

26 maj.
Wideo: Wszyscy gonili Kaczora! Sportowcy,...

Wideo: Wszyscy gonili Kaczora! Sportowcy,...

25 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama