poniedziałek 21 września 2020

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

reklama

Gardzielik pokona Gruzina? Przekonamy się 17 marca

Gardzielik pokona Gruzina? Przekonamy się 17 marca - Kamil Gardzielik przygotowuje się do walki w Warszawie / foto: arch. prywatne
Kamil Gardzielik przygotowuje się do walki w Warszawie / foto: arch. prywatne 

Kamil Gardzielik stoczy swoją kolejną zawodową walkę na gali organizowanej przez Ring Club Professional w Poznaniu. Będzie to już siódmy pojedynek Kamila w jego zawodowej karierze.

Pierwszą zawodową walkę Kamil stoczył w listopadzie 2016 na Gali A1 w Kaliszu. Następnie związał się zawodowym kontraktem z menadżerem Tomaszem Turkowskim oraz grupą Marcina Piwka Fight Events. Dzięki temu stoczył 5 walk, z których 4 były transmitowane na żywo w telewizji Polsat Sport. W maju 2017 roku Kamil miał zaszczyt boksować na gali w której główną walką wieczoru stoczył były Mistrz Świata Krzysztof Włodarczyk.Po serii sześciu zawodowych zwycięstw notowania Kamil wzrosły więc pięściarz postanowił zmienić swoje przygotowania dlatego przeniósł się do Warszawy.

reklama

Nie miałby jednak takiej możliwości gdyby nie pomoc sponsorów którzy w niego wierzą i inwestują, firmie Marcina Wypchło - Alexas, Deftrans - meble łazienkowe oraz ClassyCar - wypożyczalnia samochodów. W Warszawie pięściarz ma możliwość trenowania z najlepszymi polskimi zawodnikami m.in. z Michałem Syrowatką czy Maciejem Sulęckim. Jego nowym szkoleniowcem jest doświadczony Andrzej Liczik.

- Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu do Warszawy i mam nadzieję, że odpowiednio się tam rozwinę i przygotuję do kolejnych walk. Dziękuje za pomoc firmom , z którymi współpracuje bo bez nich ten wyjazd byłby niemożliwy - relacjonuje bokser.

Kolejną walkę Kamil stoczy już 17 marca w Poznaniu. Na Gali RCP1 odbędzie się łącznie 9 pojedynków w formule K-1 oraz boksu zawodowego. Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska sportowców. Nie zabraknie również głodnych sukcesu, nowych twarzy.  Gośćmi tego dnia będą znani i cenieni przedstawiciele sportu, muzyki oraz biznesu. Transmisja z wydarzenia emitowana będzie przez ogólnopolską telewizję. Na wszystkich uczestników imprezy czekają niezwykłe emocje sportowe, którym wtórować będzie doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia.  Dla nas najważniejszy jest kolejny występ Kamila w jego zawodowej karierze. Będzie to pojedynek zakontraktowany na 8 rund z mocnym zawodnikiem z Gruzji. Nazwisko rywala zostanie wkrótce oficjalnie ogłoszone.

reklama

- Będzie to dla mnie pierwsza walka w 2018 roku oraz pierwsza w karierze, do której będę się przygotowywał w Warszawie. Przeciwnik będzie doświadczony i twardy ale jestem dobrej myśli ponieważ ciężko trenuje w gronie najlepszych pięściarzy w Polsce - mówi Kamil.

Na galę do Poznania 17 marca wyruszy bezpłatny autokar sponsorowany przez firmę Logistic Evex- Szymon i Andrzej Izydorczyk. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego wyjazdu. Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do szybkiego kontaktu. Kamil dziękuję wszystkim kibicom , którzy mu dopingują i zapewnia, że kolejny raz postara się dostarczyć pozytywnych emocji.

Gala Sportów Walki RCP1 Boks&K1 odbędzie się 17 marca w Poznaniu.
Miejsce to Hala UAM Morasko ul. Zagajnikowa 9.
Ceny biletów: 29zł, 49 zł, 59zł i 250zł Vip z Cateringiem.


Kontakt w sprawie rezerwacji biletów i współpracy z Kamilem: 669-337-668

Podobne artykuły

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie...

Trening z Mistrzem - Kamil Gardzielik w klubie...

06-06-2018
Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne....

Bilety na walkę Gardzielka są już dostępne. Wyjazd...

27-02-2017
Walka Gardzielika już w marcu. Polsat Sport...

Walka Gardzielika już w marcu. Polsat Sport pokaże...

20-02-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama