Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

niedziela 23 września 2018

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Karate: Słodko-gorzki smak po zawodach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy

Karate: Słodko-gorzki smak po zawodach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy
 

Z zawodów, które w sobotnie popołudnie 17 lutego , odbyły się w Kobyłce turkowscy karatecy wracają z dwoma medalami dla Gabrysia Kolenda i Weronika Mikosik za 4 miejsce, co nie jest złym wynikiem w silnie obsadzonym turnieju. Niestety jednak, oznacza to brak kwalifikacji do Mistrzostw, które w maju wystartują we Wrocławiu.

W sobotniej rywalizacji wzięło udział 111 najlepszych, krajowych zawodników z 32 klubów. Do mistrzostw starego kontynentu, kwalifikacje uzyskiwali tylko zawodnicy z pierwszego oraz drugiego miejsca.

reklama

Już niedługo jednak okazja do powetowania sobie niepowodzenia na Wszechstylowych Mistrzostwach Karate i Międzynarodowym turnieju Polish Fighter Cup , który 17 marca odbędzie się w Malanowie, dlatego już od poniedziałku karatecy zabierają się do intensywnej pracy.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Karatecy spędzali wakacje w Powidzu

Karatecy spędzali wakacje w Powidzu

5 wrz.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
Turniej karate kyokushin i kickboxingu

Turniej karate kyokushin i kickboxingu

13 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama