Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

niedziela 23 września 2018

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Muaythai: Seminarium z gwiazdami sportów walki

Muaythai: Seminarium z gwiazdami sportów walki
 

W minioną sobotę, 24 lutego 2018 r. zawodnicy sekcji Muaythai Turkowskiego Klubu Karate uczestniczyli z seminarium Yokkao Boxing w Polsce, zorganizowanym przez Federację Thai Battle Championship w Luboniu koło Poznania.

Głównym prowadzącym był jeden z najbardziej cenionych zawodników Muaythai na świecie – Saenchai, który na swoim koncie ma udokumentowane 332 walki, w tym 278 wygranych. Zawodnicy sekcji Muaythai Turkowskiego Klubu Karate podczas seminarium spotkali takie gwiazdy ze świata sportów walki, jak Justyna Kowalkiewicz – zawodniczka UFC oraz Borys Mańkowski – zawodnik Federacji KSW.

reklama

Zainteresowanych treningami Muaythai, Turkowski Klub Karate zaprasza do kontaktu pod numerem telefonu 504 227 573.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Mistrzostwa Polski Muay Thai 2017

Mistrzostwa Polski Muay Thai 2017

03-04-2017
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama