niedziela 19 sierpnia 2018

Emilii, Julinana, Konstancji

reklama

Podwójne zwycięstwo oddziałów gimnazjalnych SP1 w Turku

Podwójne zwycięstwo oddziałów gimnazjalnych SP1 w Turku
 

W dniu 7.03.2018 r. na hali sportowej OSiR w Turku odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Wielkim sukcesem zakończyły te rozgrywki oddziały gimnazjalne Szkoły Podstawowej nr 1 w Turku. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców gimnazjaliści z budynku Kopernika wygrali wszystkie swoje mecze zdobywając tytuł Mistrza Powiatu i uzyskując awans do Mistrzostw Rejonu, które odbędą się 13 i 14 marca również na hali OSiR w Turku.
Dziewczęta wygrały z Zespołem Szkół w Przykonie 2:0 i z oddziałami gimnazjalnymi SP 5 w Turku 2:1
Chłopcy pokonali SP 4 w Turku 2:0 i odziały gimnazjalne SP 5 w Turku 2:0

reklama

Skład dziewcząt: Klaudia Jasiak, Aleksandra Kąpielska, Nikola Jeske, Dagmara Skopińska, Natalia Włodarczyk, Martyna Jaroma, Daria Kaczkowska, Aniela Kurzawa, Julia Lubas, Weronika Mendelak, Weronika Wieczorek, Martyna Forma. Opiekun Bożena Janowska.

Skład chłopców: Bartosz Witkowski, Adam Kolański, Kacper Czekała, Jakub Marendziak, Jakub Wojciechowski, Jakub Orligóra, Kacper Kuśmirek, Norbert Baranowski, Jakub Wawrzyniak, Jan Grzesik, Błażej Hartman, Filip Majdański, Kacper Majcherek. Opiekun Dariusz Piotrowski.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Turek: Pieniądze na Centrum Sportów Plażowych...

Turek: Pieniądze na Centrum Sportów Plażowych nie w...

3 lip.
Podwójne zwycięstwo oddziałów gimnazjalnych SP...

Podwójne zwycięstwo oddziałów gimnazjalnych SP 1 w...

24 maj.
Dziewczęta z oddziałów gimnazjalnych SP1...

Dziewczęta z oddziałów gimnazjalnych SP1...

21 maj.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama