poniedziałek 16 lipca 2018

Eustachego, Mariki, Mirelli

reklama

Judocy z Tuliszkowa na Super Lidze Judo

Judocy z Tuliszkowa na Super Lidze Judo
 

Super Liga Judo to partnerski program rozwoju środowiska Judo, w ramach którego odbywają się 4 edycje ligi w różnych miejscowościach. Ponad TYSIĄC młodych sportowców z prawie 50 klubów z całej Polski stoczyło w Kobierzycach dużo ponad 2,5 tysiąca walk, przy wsparciu prawie trzytysięcznej publiczności.

Inauguracyjne zawody Super Ligi Judo okazały się jednym z największych turniejów judo w Polsce. Do pierwszych walk w sezonie ”mistrzowską” rozgrzewką przygotował zawodników Rafał Kubacki - ambasador SLJ. Występom młodych judoków przyglądali się Zbigniew Bielawski olimpijczyk z Moskwy i Marek Pisula, który wystąpił na Igrzyskach w Atlancie. Impreza rozgrywana była dla zawodników z kategorii Masters, Junior Młodszy, Młodzik, dzieci starsze i dzieci młodsze.

reklama

Pierwszy dzień rywalizacji należał do kategorii Masters i juniora młodsza, w drugim dniu gdzie walki toczyły się w kategorii młodzika i dzieci przystąpili judocy z Tuliszkowa. Bardzo dobra postawa zawodników sprawiła, że każdy z zawodników zdobył medal.

Zawodników w trakcie walk wspierał trener Rafał Kubacki, dwukrotny Mistrz Świata w Judo, który jest trenerem współpracującym z sekcją Judo w Tuliszkowie.

Wyniki:

Natalia Poprawska - 1 miejsce
Julia Kocimska - 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska - 2 miejsce
Łucja Pawlicka - 2 miejsce
Julia Mikołajczak- 2 miejsce
Jan Antoniewicz - 2 miejsce
Wiktoria Drozak - 2 miejsce
Paula Markiewicz - 2 miejsce

reklama

Maria Pakulska - 3 miejsce
Majka Poprawska - 3 miejsce
Julia Powaga - 3 miejsce
Katarzyna Konieczka - 3 miejsce
Jakub Moksik - 3 miejsce
Norbert Maślanka - 3 miejsce
Antoni Ślesiński- 3 miejsce
Michał Brzózka - 3 miejsce

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis i p. Grzegorz Ciesielski, burmistrz GiM w Tuliszkowie za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji - Michał Gaj

Podobne artykuły

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu...

2 lip.
Konferencja szkoleniowa trenerów Polskiego...

Konferencja szkoleniowa trenerów Polskiego Związku Judo

29 czerw.
Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli...

Zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk zakończyli rok...

26 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama